250 darmowych spinów i do 2000zł na start RoyalRabbit

Bonus powitalny Royal RabbitZapraszamy do zapoznania się z informacjami o bonusie powitalnym kasyna Royal Rabbit. Ta nowa marka hazardowa zaoferuje wam nie tylko doskonałej jakości premię od doładowania pieniężnego, ale dostarczy również free spiny. Zresztą, ta właśnie paczka może być naprawdę… ogromna! W grę wchodzi aż 250 sztuk, które zrealizujecie na stronie przy wskazanych wideo slotach. Są to tym razem Gonzo's Quest, Sticky Bandits Wild Return, Spinions Beach Party, Vikings Go Berzerk oraz Fruit Shop. Chcesz spróbować swoich sił i dowiedzieć się jak będzie możliwe wywalczenie takich środków? To naprawdę nic trudnego, wystarczy zacząć od rejestracji. Akcja skierowana jest bowiem tylko do nowych odbiorców tejże strony.

Z tym nie powinno być problemu. Jako podmiot funkcjonujący od 2020 roku, dopiero zbierają nowych użytkowników. Zrealizujcie zatem formularz rejestracyjny, co zajmie wam ok. 60 sekund. Po wszystkim nastąpi krótka weryfikacja, a wy będziecie mogli przejść dalej, wybrać metodę płatniczą i dokonać pierwszego depozytu. W zależności od jego wysokości, otrzymacie podwojenie środków oraz paczkę obrotów. Są tu trzy poziomy akcji: od 20, 50 i 100€. Przy takich kwotach otrzymacie 50, 100 lub 250 free spinów. Maksymalna kwota gotówkowa w tym przypadku to 500€, jakie zapewnicie sobie ekstra od doładowania. Po środki trzeba się zgłosić do administracji, co możecie zrobić poprzez czat na żywo z poziomu strony.

Darmowe obroty wydawane będą przez pięć kolejnych dni, natomiast gotówka trafi do was od razu. W razie zainteresowania tematem, radzimy najpierw zapoznać się z regulaminem. Te warunki i zasady dotyczą każdego gracza i są niezbędne do realizacji, nie można ich ominąć.


Najnowsze promocje w kasynie