100% Bonus przy trzecim depozycie do 400zł w Avalon78

Bonus z 3 depozytem w kasynie Avalon 78Już teraz na wszystkich nowych klientów czeka 100% Bonus przy trzecim depozycie w kasynie internetowym Avalon78! Jest to nowe kasyno na rynku, które wystartowało ze specjalną akcją promocyjną, która ma za zadanie przyciągnąć nowych klientów. Nie mamy wątpliwości, że bonusy od trzech pierwszych depozytów to całkiem kusząca opcja.

Tym bardziej, że na zainteresowanych czekają nie tylko bonusy gotówkowe, lecz również free spiny. To świetna okazja, by nie tylko powiększyć swe konto na start, lecz również wygrać pierwsze pieniądze z darmowych obrotów. Podpowiadamy, jak należy otrzymać taki bonus od trzeciego depozytu. Co wydaje się logiczne, aby skorzystać z trzeciego bonusu, należy wcześniej zrealizować warunki dwóch pierwszych promocji. Zatem każdy nowy gracz za założenie konta i pierwszą wpłatę może otrzymać 78 darmowych obrotów w grze Avalon II - Quest for the Grail, w grze Avalon jako gracz mobilny bądź też w wybranym kraju na grę Gladiator. Drugi zaś bonus oznacza doładowanie +50% od kwoty depozytu. Przechodzimy jednak do trzeciego bonusu. W tym wypadku gracz może otrzymać +100% od kwoty depozytu. Minimalną kwotą wpłaty, która kwalifikuje się do akcji promocyjnej jest 20 euro lub 80 złotych, zaś maksymalną 100 euro lub 400 złotych. Po otrzymaniu doładowania na konto gracz ma 14 dni na 50-krotny obrót kwoty bonusowej.

Każda osoba zainteresowana bonusami od depozytu w Avalon78 powinna w oknie rejestracyjnym zaznaczyć, iż chce skorzystać z oferty promocyjnej. Dzięki temu przy każdym z trzech pierwszych depozytów kwota bonusowa jak i darmowe spiny powinny automatycznie zostać dopisane do konta. W razie problemów warto skontaktować się z pracownikami kasyna poprzez live czat.


Najnowsze promocje w kasynie Avalon78