Zasady gry na automatach Merkur Gaming

Jeśli chodzi o zasady gry na automatach Merkur Gaming, to są one właściwie niemal zawsze banalnie proste. Kasyna internetowe i stacjonarne zrobiły wszystko co w ich mocy, aby każdy z graczy otrzymał produkt gotowy do gry, intuicyjny i przyjazny. Naturalnie na samą rozgrywkę i potencjalne nagrody wpływa wiele wszelakich czynników i podlegają one różnym warunkom, dedykowanym u różnych studiów deweloperskich. Poniższy artykuł przybliży was do uzyskania odpowiedzi na zadane już pytanie.  Szybko nauczycie się, że gry na prawdziwe pieniądze online to niezwykle ciekawa i warta uwagi rzecz. Gdzie zagrać na maszynach do gry online i kto udostępnia tytuły od Merkur? Co ciekawe, w większość gier zagracie także po Polsku. Internetowe kasyna dbają o to, byśmy czuli się komfortowo. Stąd też darmowe gry hazardowe na telefon i pc to już codzienność. Możecie je w każdej chwili przetestować i przekonać się, które podchodzą wam jak najlepiej. Sama rozgrywka będzie później łatwiejsza i przyjemniejsza.

Klasyczne automaty i zasady gry

Klasyczne automaty i zasady grySame automaty normalnie dzielimy na dwie kluczowe kategorie. Są to właśnie te klasyczny, jak również wideo sloty. Rozwiniemy obie te myśli, zaczynając od pierwszej, tytułowej. Są one wszak znacznie łatwiejsze i mniej skomplikowane, w tym również graficznie. Gracze mają mniej możliwości do wyboru, tj. np. stawkę oraz ilość linii, które zapewniają wygraną. Naturalnie im więcej linii się obstawi, tym większa szansa na wygraną, wiąże się to wszak z automatycznym podniesieniem stawki. Większość gier tej kategorii zapewnia tzw. opcję gamble, czyli hazardu. Dotyczy to takich hitów jak 221B Baker Street czy 77777 w wersji HD. Daje to szansę do tego, by wygrać dwa razy więcej. Szansa na sukces? Aż 50 procent. W tej fazie wskazujemy jedynie czy wypadnie karta czarna bądź czerwona. Niektóre z tytułów posiadają także symbole specjalne, tj. Scatter oraz Wild, które mogą odpowiadać za darmowe spiny bądź inne premie, w tym jackpoty. Takie gierki Achilla, Aerik, Age of Machines, Amazing Mr. Sevens. Jakie są szanse na wygraną w klasycznych slotach do gier? Większość gier charakteryzuje się innymi czynnikami. Zależy to od studia deweloperskiego. Stosując pewne triki można go podnosić, choć nieznacznie. Standardowo mówimy tu o procencie wynoszącym od 92 do 98, ale tak jak już zaznaczyliśmy, liczba ta jest dość mocno zmienna.

Zasady gry i automaty online

Kategoria zyskująca coraz większą popularność to oczywiście wideo sloty. Są one powszechne w niemal każdym kasynie internetowym. Na szczęście przy całym rozwoju technologicznym można powiedzieć, że zasady gry są tu niezwykle podobne, co oznacza, że nie musicie się martwić o sam poziom trudności. Tu liczy się przede wszystkim sama rozrywka i walka o realne pieniądze. W czym tkwi zatem główna różnica? W pierwszej kolejności będzie to współczesna grafika, znacznie lepsza i okazała. Drugi aspekt to naturalnie mechanika, która opiera się także na znacznie większych wygranych. Obecne rekordy są śrubowane z roku na rok i jackpoty wynoszące nawet kilkanaście milionów euro nie są już zaskoczeniem. Ogromne kumulacje dostępne będą choćby w takich pozycjach jak Achilla, Aerik, Age of Machines, aczkolwiek dobrze jest mieć tu na uwadze, że w przypadku automatów Merkur nie ma dostępnych progresywnych rozwiązań. Z tej też okazji nie ma opcji wygrania aż tak potężnych kwot. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by rzeczywiście wygrywać od kilku, nawet do kilkudziesięciu tysięcy euro. Za takie rozwiązania odpowiada absolutnie każdy wideo slot z ich oferty, jak również automat, który znajdziecie w lokalu stacjonarnym. Można w tym zakresie kombinować i przebierać w ofercie, zwłaszcza, że część z nich ma swój własny system, który polega na wymienności gier i sprawia, że to właściciel automatu wybierze rozwiązania najbardziej do niego pasujące i takie, po które ludzie po prostu sięgają najchętniej. Jakie mamy w ogóle szanse w wideo automatach? Podobne jak w przypadku wersji klasycznych współczynnik ten jest zmienny i różni się w większości gier.

Zasady gry na automatach Merkur

Zasady gry na automatach MerkurGra w takich automatach jest szalenie prosta. Większość z was na pewno doskonale kojarzy jednorękiego bandytę, gdzie ten system był niezwykle banalne. Nie inaczej jest w studiu Merkur, które zadbało o to, aby rozgrywka była szybka, nie wymagała też zbyt dużego nakładania energii. Właśnie dlatego te reguły i zasady są tak przejrzyste. Celem gracza jest uzyskanie w pojedynczym spinie jak najlepszego wyniku. W górnej części (drugi monitor) pokazany będzie logotyp gry i animacje, ale też często potencjalne części składowe najlepszych wyników. W środkowym z kolei znajdziecie wirtualne bębny, ale też zwycięskie linie i same znaki. Często są to owocówki, ale wszystko zależy od tytułu. W dolnej części przy panelu użytkownika widoczne są przyciski. Nie działają one na zasadzie tabletu, dzięki czemu poczujecie się jak w kasynie, gdzie można naprawdę nacisnąć konkretny przycisk, który podejmie dzięki temu wskazane działania. Dostępne są tam opcje wyboru stawki, rozruchu, ale też zatrzymania konkretnego bębna. Jest to ciekawa oferta, którą rzadko widzimy w wideo slotach on-line. Polega ona na wstrzymaniu konkretnego bębna, by ten mógł wykonać ponownie fazę re-spin. Na tej podstawie otrzymacie szansę na wygranie w taki sposób, jaki chcecie. Jest to co prawda spore ryzyko, ale ostatecznie te automaty skupione są wokół ryzykownych zagrań. Warto próbować i uczyć się możliwości i samego systemu. Pamiętajmy, że każda gra oferuje nam określone RTP, czyli rate to player. Jest to procentowy zwrot z każdego pojedynczego spina, wyliczony na podstawie milionów gier. Dzięki temu będziecie mieć świadomość jaka jest konkretna szansa na sukces, przez co łatwiej dobierzecie tytuł do swoich oczekiwań. Wiadomo, że im RTP wyższe, tym wygrywać będziecie częściej, ale mniejsze wartości. Przy niskim RTP z kolei jest na odwrót, co może dać pokaźne kwoty. Zasady są tu przejrzyste i nie trzeba się im przyglądać zbyt długo. Panel obsługi stworzony jest tak, byście mogli go zrozumieć już przy pierwszej grze. Na próbę możecie zresztą rozegrać kilka rund po prostu za pomocą rozruchu systemu głównego. Gra poprowadzi was dalej, aż poznacie wszelkie jej uroki. Opcji jest przecież szalenie dużo, dlatego zachęcamy, jednocześnie przypominając, że przecież wideo sloty, które są niezwykle podobne, możecie poznać całkiem za darmo. Służy i  odpowiada za to wirtualna waluta, dostępna przecież niemalże wszędzie. Nie wymaga to rejestracji czy składania depozytów. Zagracie od ręki i nauczycie się wszystkiego, co powiązane z tym wciągającym tematem.