Zakręć kołem w kasynie LazVegas i odbierz swoją nagrodę

Laz Spin w promocji od Laz VegasLaz Vegas to nowa marka hazardowa na rynku, która ma dla swoich klientów szereg ciekawych promocji. Można w niej liczyć między innymi na atrakcyjny bonus na start. Jednak obok tego dostępne są również promocje dla stałych graczy. Bardzo ciekawie prezentuje się Laz Spin. Prezentowana przez nas promocja Laz Spin dostępna jest dla wszystkich klientów kasyna. Jest to codzienny cykl, który umożliwia zdobywanie atrakcyjnych nagród. Twoim zadaniem jest obstawianie zakładów, kręcenie kołem, wykonywanie codziennych zadań. Dzięki temu możesz zdobywać monety, nagrody pieniężne i bonusy.

Również dostępna jest promocja Las Arcade z funkcją ’Zakręć kołem’. W niej możesz wykorzystać swoje monety, aby zakręcić specjalnym kołem ruletki z nagrodami. Nagrody to między innymi darmowe spiny, bonusy meczowe, darmowe nagrody bonusowe oraz prezenty fizyczne na specjalne okazje. Na graczy czeka także specjalne koło nagród, które będzie przyznawane użytkownikom na specjalne okazje. Wraz ze wzrostem całkowitej liczby monet zdobytych poprzez misje, staniesz się obywatelem Laz Arcade wyższego poziomu. Każdy poziom ma swoje unikalne korzyści, które zapewniają wyższe nagrody, wyższe bonusy.

W kasynie dostępna jest również promocja z aż 50 tysiącami darmowych spinów, które rozdawane są w każdym tygodniu. To zatem kolejna świetna okazja do zdobywania nagród w Laz Vegas. Więcej informacji o każdej z promocji można znaleźć w regulaminie akcji na stronie kasyna.


Najnowsze promocje w kasynie LazVegas