X-mas Giftmania od AstralBet

Kalendarz adwentowy AstralbetAstralBet zasłynął w internecie za sprawą swoich codziennych bonusów. Akcja wywołała tak wielkie obruszenie wśród graczy, że wielu operatorów zdecydowało się na podobne rozwiązania. Teraz jednak kasyno wirtualne ponownie zaskakuje, oferując nam X-Mas Giftmanię, czyli przedsięwzięcie powiązane bezpośrednio z okresem świątecznym. To nie lada gratka, bowiem każdemu z was może zapewnić ekskluzywne premie, do tego przez cały grudzień. Jeśli zatem szukaliście firmy, która będzie nastawiona na wasz sukces, każdego dnia, to trafiliście dosłownie najlepiej jak to tylko było możliwe.

Pamiętajcie, że do takich działań potrzebne jest konto. Na szczęście, w Astralbet jego założenie wiążę się zaledwie z minutą waszego czasu, po czym od razu możecie przejść do rzeczy i czerpać wszelkie korzyści z oferowanych bonusów.Wydarzenie AstralBet jest o tyle ciekawe, że ich kalendarz aktywny będzie przez cały grudzień, bez wyjątków. Oznacza to aż 31 kolejnych prezentów, które będą spływały na wasze konta. Tak całość zagadnienia, chociaż w wielkim skrócie, opisał sam operator: „Czas zrobić miejsce pod choinką — rozpoczyna się szał prezentów X-MAS GIFTMANII! Każdego dnia grudnia możesz wybrać zabawkę, aby odblokować obroty, bonusy i nie tylko. Ciesz się świętami jak nigdy dotąd! 31 wspaniałych zabawek zapewni Ci świetną zabawę przez cały grudzień!” – co na was czeka dokładnie? Tego nie wiemy. AstralBet pozwala odkrywać tylko i wyłącznie jeden prezent na raz, ten z dnia w którym jesteśmy obecnie. Dzięki temu przed wami pozostanie pewna niespodzianka. Premie widoczne są zresztą wyłącznie dla osób zalogowanych, zatem nie podejrzycie dodatków, jeśli nie posiadacie tam konta. To istotny punkt, który powie wam, że warto poświęcić te kilka minut na przejście przez cały proces. Warto tym bardziej, że na chętnych czekają doładowania gotówkowe, ogromne zestawy darmowych obrotów, turnieje i loterie, ale też cashback oraz inne formy nagród. Co ważne, możecie je odbierać każdego dnia, bez ograniczeń. Aczkolwiek jeden bonus przysługiwać wam będzie tylko ten jeden raz. Wygaśnie też o północy, przechodząc w kolejny dodatek. Tu jednak nie ma się co zastanawiać. AstralBet zrealizowało wspaniałą misję, która będzie warta waszej uwagi.

W razie wszelkich pytań, na stronie kasyna znajdziecie też krótkie regulaminy poszczególnych niespodzianek. Do tego dochodzi obsługa klienta, która działa tu przez całą dobę, również w weekendy i całe święta. Nie będziecie musieli zatem czekać na ich reakcję, bowiem czat na żywo pozwoli wam zareagować natychmiast w razie potrzeby. Sięgnijcie po wszystkie dodatki i otrzymajcie tak dużo premii, jak tylko chcecie. Niech tegoroczne święta będą najlepszymi w waszym życiu!


Najnowsze promocje w kasynie