Wywiad z Andrzejem Hylą z firmy Wazdan

Wywiad z Andrzejem Hylą z Head of sale w firmie WazdanZ wielką przyjemnością tłumaczymy dla was wywiad z Andrzejem Hylą. To dyrektor sprzedaży w Wazdan. Studio deweloperskie znane jest na całym świecie ze swoich odważnych i atrakcyjnych wdrożeń z zakresu wideo slotów (choć nie tylko). Dlatego też warto poznać myśli specjalisty, który pracował przy tych tytułach i wie dokładnie, w jakim kierunku poszły. Co więcej, dowiecie się więcej o Sonic Reels, grze, która ma wkrótce pojawić się na rynku i nim zawładnąć. Jak wygląda jego wizja przyszłości hazardu online? Czego dokładnie możemy się spodziewać po tych produkcjach i co wyróżnia je na tle całej tej ogromnej konkurencji, z którą muszą się teraz mierzyć?

Pytanie: Cześć Andrzej! Dziękujemy bardzo za dołączenie do nas. Przede wszystkim opowiedz mi trochę o swojej dotychczasowej karierze i o tym, jak dołączyłeś do Wazdan.

Dziękuje za gościnę. Kiedy trafiłem do Wazdan, dołączyłem do bardzo zaangażowanego zespołu, który chciał wywrzeć wpływ na branżę iGaming. Stałem się częścią firmy, która posiadała wiedzę, motywację i umiejętności niezbędne, aby rzucić wyzwanie liderom branży, dzięki świetnemu zestawowi gier. Udział w tej podróży był dla mnie bardzo satysfakcjonujący i pomógł mi rozwinąć gry Wazdan dzięki współpracy z wieloma operatorami na całym świecie. W 2020 roku jesteśmy uznanym twórcą gier kasynowych online, ale nadal mamy taką samą pasję do rozwoju i nowych gier, jak wtedy, kiedy zaczynałem. Wazdan stara się, aby każda gra była wyjątkowa, naszą misją jest, aby nasze gry wyróżniały się z tłumu. Z każdą nową wersją chcemy tworzyć automat, który będzie bardziej ekscytujący i wciągający niż poprzednik! Jesteśmy #teamWazdan.

Pytanie: Jakie są twoje główne obowiązki w firmie?

Jako szef sprzedaży Wazdan jestem odpowiedzialny za wszystkie gry Wazdan i dążę do tego, aby nasze tytuły były dostępne w kasynach online na całym świecie. Wazdan jest pasjonatem gier i chce dostarczać świetne automaty graczom w wybranym przez siebie kasynie. To jest nasz cel. W ramach tego jestem również odpowiedzialny za nowe partnerstwa. Ja i zespół Wazdan staramy się zaangażować więcej kasyn w naszą działalność, abyśmy mogli dotrzeć do większej liczby graczy.

Pytanie: Nad jaką grą pracowało ci się najlepiej?

Nie mogę wybrać tylko jednej! Naszą misją jest tworzenie wciągających gier, które zapewniają rozrywkę graczom. Wszystko, co tworzymy, jest ekscytujące i pasjonujemy się wszystkimi naszymi tytułami. Szczególnie podobała mi się praca nad naszymi najnowszymi wydaniami; ponieważ wszystkie trzy są różne i niepowtarzalne. 9Tigers ma fascynujący motyw orientalny, Lucky9 w stylu retro, a Black Horse Deluxe ma świetną funkcję hazardową, której jestem wielkim fanem. Wszystkie trzy hity były niesamowitą zabawą. Mam nadzieję, że nasi gracze lubią je ogrywać tak samo, jak my lubimy je tworzyć!

Pytanie: Ostatnio opublikowaliście Sonic Reels. Powiedz nam o grze coś więcej i wyjaśnij, dlaczego jest tak unikatowa?

Sonic Reels to automat online, który wygląda i brzmi niesamowicie. Oferuje żywe kolory, wyjątkową atmosferę retro i pierwszorzędne efekty dźwiękowe. Ma 6 bębnów i ogromną liczbę 729 zwycięskich linii. Co więcej, istnieje mnóstwo bonusów, aktywowanych przez głośniki dyniowe.

Pytanie: Kto wpadł na taki pomysł? Jedna osoba czy to wysiłek grupowy?

To był wysiłek zespołu. W Wazdan wierzymy w kreatywność na każdym poziomie. Kiedy więc jeden lub więcej z nas ma świetny pomysł na nową grę, wybieramy ją jako zespół i tworzymy arcydzieło. Nasze produkty trudno nazwać jedną nazwą - praca zespołowa sprawia, że ​​marzenie działają tak, jak powinny!

Pytanie: Co zainspirowało was do takiej audiowizualnej oprawy gry?

W Wazdan wierzymy, że aby zaangażować graczy w nasze gry, musimy zapewnić inspirujące wizualnie motywy i dźwięk z kuszącymi wstawkami. Dbamy o estetykę naszych gier tak samo jak o mechanikę gry i chcieliśmy stworzyć tytuł, który byłby równie dźwięcznie atrakcyjny, jak wizualnie!

Pytanie: Powiedz nam coś więcej o waszym dodatku Unique Gamble.

To jedna z naszych ulubionych funkcji gry. Po każdej wygranej funkcja Unique Gamble daje graczom możliwość podwojenia nagrody. Każda gra Wazdan ma swoją unikalną mini-grę, która daje graczom szansę na podwojenie wygranej pod koniec obrotu. Na przykład w Sonic Reels gracz gra, wybierając odpowiedni głośnik, a w Black Horse Deluxe użytkownik rzuca podkowę. Unikalna funkcja hazardu podwaja radość z grania!

Pytanie: A co z dodatkiem Kupna (Buy)?

Nasza najnowsza funkcja Kup jest przeznaczona dla graczy, którzy chcą odkryć pełny potencjał swojej gry, kiedy tylko chcą, jednym kliknięciem. Jest to łatwe i przyjemne, a także pozwala graczom kupić drogę do rundy bonusowej. Nasza funkcja Kup jest dostępna do użytku w naszych najnowszych grach, w tym w ostatnio wydanych automatach Black Horse Deluxe, Lucky 9, 9 Tigers i Sonic Reels. Na przykład, grając w Sonic Reels, gracze mogą natychmiast kupić 10 darmowych spinów lub zdecydować się na zdobycie bonusów dla lewego lub prawego głośnika. Funkcja Kup może zwiększyć emocje, ponieważ przyspiesza rozgrywkę.

Pytanie: Odkryliśmy, że Sonic Reels ma także wersję lite. Możesz nam wyjaśnić, dlaczego uważacie takie rozwiązanie za istotne?

Nasze gry są zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​wszystkich potrzeb gracza. Czasami ważne jest, aby mieć bardzo zoptymalizowany - tryb Ultra Lite, który znacznie skraca czas ładowania gry. Ta funkcja działa również dobrze, gdy gracze mają małą prędkość Internetu.

Pytanie: Macie także trzy opcje gry – normalną, szybką i ultra szybką. Dlaczego jest to istotne?

We wszystkich naszych automatach włączamy tryb Ultra Fast, aby jeszcze bardziej poprawić wrażenia z gry. Tryb Ultra Fast daje graczom swobodę wyboru prędkości rozgrywki. Niektórzy gracze chcą grać naprawdę szybko, aby cieszyć się zwycięskimi kombinacjami. Zapewniamy tę wyjątkową wartość. Jest bardzo prosta i łatwa w użyciu. Każdy spin może być normalny, szybki lub bardzo szybki. To od graczy zależy, jak szybko chcą grać.

Pytanie: Co dokładnie sprawia, że wasze gry są tak unikatowe?

Podczas projektowania naszych gier stawiamy graczy na pierwszym miejscu. Naszym celem jest tworzenie gier, które będą uwielbiane przez graczy, a gra w nich okaże się ekscytująca. Cały zespół dokłada wszelkich starań, aby zaprojektować każdą grę, z dodatkowym naciskiem na unikalne funkcje Wazdan, aby umożliwić graczom spersonalizowanie rozgrywki. Ta personalizacja sprawia, że ​​gry Wazdan wyróżniają się z tłumu. Jeśli chcesz wiedzieć, co definiuje Wazdan, zagraj w nasze najnowsze gry, a przekonasz się sam!

Trzy kluczowe składniki sukcesu to: pasja drużyny pracującej nad tytułem, zwracanie uwagi na to, co mówi rynek oraz unikatowe dodatki do personalizacji wrażeń.