Wyścig miesiąca w kasynie Malina!

Wyścig Miesiąca  turniej kasyna Malina.Wyścig Miesiąca to jeden z unikatowych turniejów kasyna Malina. Za jego sprawą wszyscy zarejestrowani gracze tej marki będą mogli podjąć próbę rywalizacji o część z puli głównej. Wynosi ona dokładnie 250 000 punktów lojalnościowych.

Czemu nie wygracie od razu gotówki? I w tym właśnie tkwi sekret sukcesu kasyna online. Firma zdecydowała się na punkty, ponieważ będą one budowały statut konta, a ten z kolei wypłat na możliwość ich wymiany na realną gotówkę. Upieczecie zatem dwie pieczenie za jednym razem, wystarczy się postarać i wygrać! Celem jest tu rywalizacja przy wskazanych wideo slotach. Każde 0,30€, które zdecydujecie się zagrać, pozwoli wam zbierać punkty, a im będzie ich więcej tym…Pełen ranking możecie sprawdzić na stronie kasyna Malina. Widoczne tam punkty pokażą wam, jak bardzo musicie się starać, by sięgnąć po jedną z nagród. Za pierwsze miejsce przysługuje 45 tysięcy punktów, za drugie 38 i za trzecie jeszcze 30. Pozostałe miejsca będą jednak również mocno obstawione. Grami z tego miesiąca, które zostały włączone w przedsięwzięcia są m.in. Parrot’s Gold, Mystic Mirror, grę owocówkę Fruit Zen czy Sakura Fortune. Pełne zestawienie dostępne jest na stronie, a w jego skład wchodzą przede wszystkim nowości, które stale uzupełniają i tak już szeroką ofertę kasyna. Będzie to zatem idealna opcja dla łowców przygód i świeżych hitów w postaci wideo slotów.

Wyścig miesiąca odbywa się co miesiąc i trwa od pierwszego dnia danego okresu aż do końca miesiąca. Nagrody wydawane są w ciągu 24 godzin od momentu rozwiązania zabawy, zatem cały proces jest tu dobrze i prosto zorganizowany.


Najnowsze promocje w kasynie Malina Casino