Wymień gotówkę na magię w sklepie bonusowym WildJackpot

Wymień gotówkę na magię w kasynie Wild JackpotsCztery różne bonusy stanowią człon wyjątkowego sklepu Wild Jackpots. Marka ta jako pierwsze na świecie postanowiła zaprezentować swoim użytkownikom dodatkowe premie, które można sobie wykupić – dosłownie. Korzystając zatem z salda gotówkowego sięgniecie po darmowe spiny, doładowanie gotówkowe, ale też… wszystko na raz.

Jeśli zatem planowaliście pograć więcej, licząc przy tym na odpowiednie kumulacje, będzie to dla was ciekawe uzupełnienie i bardzo mocna propozycja. Co najważniejsze, z wydarzenia korzystać można wielokrotnie, można je też łączyć. Wszystko to wpłynie na wiele czynników o których warto porozmawiać otwarcie. Poniżej prezentujemy wam dokładną rozpiskę propozycji Wild Jackpots, które dostępne są już w tej chwili. Sam sklep z bonusami to unikatowe rozwiązanie. Skorzystacie z niego już w pierwszym dniu posiadania swojego konta. Założenie i rejestracja trwa tu ok. minuty, po czym natychmiastowo będziecie mogli korzystać dalej z dostępnych dodatków. Biorąc pod uwagę, że całość jest licencjonowana i dodatkowo chroniona właściwymi protokołami, zyskacie tu dodatkowo pewność i spokój, który wymagany jest do rozsądnej gry. Wild Jackpots ze swoimi zabezpieczeniami i właśnie systemem bonusowym otwiera przed wami zupełnie nowy poziom rozgrywki hazardowej. Efekt jest taki, że w sklepie zakochacie się od razu. Poniżej specjalnie dla was opisujemy dokładnie jak wyglądają wszystkie cztery ich propozycje i jak należy z nich korzystać.

  1. Darmowe obroty – Pierwsza oferta sklepowa nakierowana jest właśnie na darmowe obroty. Jest to początkowa premia, która będzie wam przyznawana automatycznie po dokonaniu wpłaty na 5€ (możecie także płacić w ekwiwalencie). 30 free spinów trafi na grę Golden Tiger, ale w pierwszej kolejności konieczne jest naciśnięcie przycisku Kup teraz, który niejako włączy przed wami opcję bonusową.

  2. Super Obroty – jest to dodatek podobnego kalibru, aczkolwiek znacznie korzystniejszy z punktu widzenia finansowego. Za dokonanie wpłaty na poziomie 10€ otrzymacie tu bowiem 25 obrotów o bardzo dużej wartości pojedynczego żetonu. Spiny dostępne będą w grze Wild Falls, czyli w popularnym wideo slocie z ciekawym systemem losowania bębnów.

  3. Bonus gotówkowy – Trzeci rodzaj premii gwarantuje wam doładowanie pieniężne na poziomie 200%. Aby zdobyć taką premię musicie doładować swoje konto na poziomie 10 euro. Ekwiwalent w innej walucie także będzie odpowiedni. Ten dodatek również ląduje na waszym koncie błyskawicznie i nie trzeba go po kliknięciu opcji Kup teraz dodatkowo zapisywać.

  4. Gorąca kombinacja – jest to trzeci i ostatni dodatek. Za jego sprawą zyskacie połączone premie wymienione wcześniej. Otrzymacie zatem aż 50 darmowych zakręceń w grze Tree of Riches, ale też 150% bonusu na 15€, które też w takim poziomie należy wpłacić. Co ważniejsze, wszystkie te uzupełnienia możecie sobie odnawiać.

Sklep zatem, jak widać, będzie do waszej dyspozycji w różnych formach i co najważniejsze, przez cały czas. To świetne uzupełnienie standardowych promocji, które znajdziecie na stronie Wild Jackpots. Dzięki niemu sięgniecie po free spiny i pieniądze, które idealnie wkomponują się w cały zakres oferty tego kasyna internetowego.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że korzystanie z bonusu wiąże się z zapoznaniem z regulaminem. Warunki i zasady przypisane do tego tematu to zaledwie kilkanaście punktów, zatem taka lektura nie zajmie wam dłużej niż minutę czy dwie. A po wszystkim liczyć już można na komplet premii!


Najnowsze promocje w kasynie