Weekendowy cash back do 20% w iLucki Casino

Weekendowy cash back bonus w kasynie iLuckiW weekend mamy zwykle więcej czasu dla siebie. Dlatego też wolną chwilę poświęcamy na udaną rozrywkę. Podobnie będzie z promocją typu cashback, którą znajdziecie na stronie kasyna iLucki. Firma zaprezentowała ofertę, z której otrzymacie zwrot gotówkowy na poziomie od 5 do nawet 20%. To bardzo duże środki. Wystarczy podać przykład, przy którym przegrane na poziomie 100 złotych zapewnią wam aż 20 złotych na ponowne rozegranie. A to tylko prosty przykład, gdy mówimy o większych pieniądzach, kwoty te robią już wrażenie. Co ważniejsze, będziecie mogli z nich korzystać częściej, bowiem całe przedsięwzięcie jest w pełni odnawialne i gotowe do użytku.

Promocja aktywna jest zawsze w soboty od 00:01 do niedzieli 23:59. To właśnie w tym czasie możecie grać w dowolnie wybrane przez siebie wideo sloty. To za ich sprawą otrzymacie późniejszy zwrot. Warunki procentowe zależne są w 100% od tego, jaki macie status VIP konta. Im aktywniej gracie i pniecie się w zestawieniu, otrzymacie 5, 10, 15 oraz 20%. Ten status należy sobie wypracować aktywną grą i jest to jedyny warunek dołączenia do wydarzenia. Bazowy procent przysługuje wam od razu po rejestracji, kiedy to macie już pierwszy poziom. Możecie je monitorować poprzez swój panel użytkownika, dzięki czemu absolutnie nigdy was nic nie ominie.

W akcji weźmiecie udział co tydzień. Na stronie iLucki znajdziecie z kolei pełen regulamin. Warunki i zasady do niego dopisane określają wszelkie istotne punkty, których należy przestrzegać i które będą wam pokazywać jak grać oraz przy jakich ustaleniach. Poznajcie się z tymi punktami i włączcie się do zabawy.


Najnowsze promocje w kasynie iLucki