Weekendowy bonus do 1200zł w Rollingslots

Weekendowy bonus w Rolling SlotsKasyna wirtualne często tak mają, że oferują swoim stałym klientom bonusy od depozytu. Niektóre są czasowe, inne zaś obecne są w każdym tygodniu. Z tymi drugimi mamy do czynienia w kasynie Rolling Slots. Każdy z klientów może tutaj w weekend odebrać 50% bonusu do 1200 PLN. Od każdego piątku do niedzieli klienci kasyna online Rolling Slots mają szansę otrzymać 50% weekendowy bonus reload o wartości do 1200 PLN. Konieczne jest w tym okresie wpłacenie na konto co najmniej 80 PLN, dzięki czemu można liczyć na 50%. Po bonus jednak trzeba zgłosić się do biura obsługi klienta, gdzie zostanie on aktywowany mailowo lub przez czat na żywo.

Taki bonus ważny będzie na koncie przez 7 dni. W tym czasie otrzymaną kwotę należy obrócić w kasynie co najmniej 45 razy. Podczas dokonywania warunków obrotu można postawić maksymalnie do 40 PLN na jeden zakład. Z oferty można korzystać w każdy weekend w tym kasynie.

To nie wszystko, albowiem dostępna jest także promocja środowa, gdzie do odebrania jest bonus o wartości 30% do 1400 PLN. Zasady odbioru i obrotu bonusem są dokładnie takie same. Klienci mogą również liczyć na 10% cashbacku raz w każdym tygodniu.


Najnowsze promocje w kasynie RollingSlots