VIP Club w kasynie online SpinMillion

Witamy w Klubie VIP Spin MillionOferta bonusowa Spin Million bogata jest nie tylko w niezwykłe zestawy promocyjne. Dochodzi do tego także ekskluzywny system i program VIP, który będzie z wami od dnia założenia konta. Naturalnie, konieczne jest tu spełnienie kilku konkretnych warunków, aczkolwiek dotarcie do tego poziomu jest szalenie korzystne. Jeśli zagram gracie co dzień za prawdziwe pieniądze, czeka na was prawdziwa bomba. W grę wchodzą unikatowe bonusy, tworzone wyłącznie z myślą o was, ale też korzyści dodatkowe – otrzymacie zaproszenia do konkursów czy nawet na zagraniczne wyjazdy, które w całości zostaną sfinansowane przez Spin Million, których pięciogwiazdkowy program zawróci w głowie nawet tym najbardziej wymagającym graczom.

Klub VIP to przede wszystkim cztery konkretne poziomy użytkowania strony. W pierwszym, brązowym, lądujecie od razu. Następnie dochodzi srebrny, złoty i platynowy. Pewne jest tu także to, że wchodząc do grona ekskluzywnych graczy, otrzymacie także pełne wsparcie obsługi, która będzie na każde wasze zawołanie. Prywatny konsultant zostanie dopisany do konta, dzięki czemu w spokoju będziecie mogli zrealizować wszelkie swoje pasje, licząc od razu na wsparcie kogoś zaufanego i obeznanego w temacie. Nie wahajcie się zatem i próbujcie już teraz, bowiem zdobywanie punktów, które następnie wdroży was do systemu, jest proste. Wystarczy grać w dowolne gry z oferty Spin Million.

W zależności od granej gotówki zapewnicie sobie przykładowo 1 punkt za każde zakręcenie w wideo slotach o wartości 10 euro. Pozostałe stawki, jak również wyjaśnienia prezentów, które na was czekają, znajdziecie bezpośrednio na stronie operatora, na którą z tego miejsca gorąco was zapraszamy. Takie wyzwania to my lubimy i cenimy!


Najnowsze promocje w kasynie