Vampires - maszyna kasynowa od Amatic

Czym jest slot Vampires? To jedna z najpopularniejszych gier od Amatic Industries. Ten słynny deweloper zdecydował się na wdrożenie pozycji, która niejako odbiega od standardowych szablonów na jakie zwykle się decydowano. O ile sama grafika jest tu mimo wszystko klasyczna i niejako nawiązuje do jednorękiego bandyty, to mimo wszystko nacechowana jest ciekawymi, innowacyjnymi wdrożeniami. Sama gra nawiązuje bezpośrednio do legendarnych wampirów, zatem wystrój jest mocno mroczny. W tej krótkiej recenzji chcemy wam pokazać wszystkie najważniejsze czynniki związane z rozgrywką, dzięki czemu od razu zrozumiecie dlaczego tysiące osób każdego dnia sięga właśnie po Vampires od tego konkretnego twórcy. Życzymy wam powodzenia!

Przenieś się w mroczny klimat z Vampires slot

Przenieś się w mroczny klimat z Vampires slotWideo slot jest specyficzny pod wieloma względami, zanim jednak przejdziemy do głównej funkcjonalności, kilka słów o tym, jak w ogóle prezentuje się ta opcja na tle innych. W górnej części znajdziecie oczywiście duży logotyp, po lewej i prawej widnieją z kolei zwycięskie linie, których jest aż 40. Wystarczy najechać myszką na wskazaną cyfrę, by przekonać się jak wygląda zwycięskie rozwiązanie w praktyce. To 5 bębnowe rozwiązanie z 3 rzędami, które w dolnej części pokazuje wszystkie opcje wyboru: auto start, wyjście, hazard, linie, zakład i Start. Oczywiście sami gracze wybierają ile z 40 linii zagrać i jaka ma być ostateczna wartość zakładu. Co bardzo ważne, gra w ogóle wykorzystuje system wirtualnej waluty, czyli fikcyjnych pieniędzy, służących do treningu w grze. Nie wymaga ona od was zakładania nowego – czy żadnego – konta, nie ma też konieczności wpłacania jakiś środków czy składania dalszych deklaracji. Takie pieniądze są też nieograniczone czasowo i ilościowo, dzięki czemu w pełni poznacie Vampires i przekonacie się o jego urokach na własnej skórze.

W zakresie funkcjonalności gra wykorzystuje symbole karciane do asa włącznie, aczkolwiek nie ma co ukrywać, kluczem do wielkich wygranych są tu znaki dodatkowe jak zamek wampira, wilk czy sam wampir. O ile jego karta warta jest nawet 10 000 żetonów, co znak białej róży oznakowany jako bonus odda nawet 125 000 żetonów! To ogromne pieniądze. Same znaki są też o tyle charakterystyczne, że mogą się rozciągnąć na całą kolumnę, co jest zjawiskiem całkowicie w klasykach niespotykanym. Znak bonusowy z kolei oddaje wam 7 darmowych spinów, które wykręcicie. Mają one taką samą wartość jak ostatnio zagrany spin, dlatego zawsze macie świadomość o jaką stawkę toczy się walka.

Vampires od Amatic to ciekawa i wciągająca gra, która nacechowana jest świetnymi pomysłami. Spędzicie przy niej dziesiątki godzin, szczególnie że wciąż czeka kilka tajemnic, ze znakiem Wild na czele. Gotowi na przygodę?