✌ Turniej z pulą 5000 free spins codziennie w kasynie BDMBET

Codzienny turniej ze spinami w BDMBETKasyno BDMBET cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Wiąże się to między innymi z całkiem sporą ilością promocji, z jakich to można skorzystać w tym kasynie. Jedną z nich jest codzienny turniej, dzięki któremu gracze mogą rywalizować między sobą o nagrody z puli 5000 free spinów. Nowi klienci kasyna BDMBET mogą każdego dnia skorzystać ze specjalnego Turnieju Newbie Spins i walczyć między sobą o nagrody w postaci 5000 free spinów! To wydarzenie odbywa się od godziny 00:01 do 23:59 UTC. Naszym głównym zadaniem jest po prostu zapisać się do turnieju, a następnie obstawianie zakładów w kasynie. Każde postawione przez nas 3 złote to 1 punkt do tabeli liderów. Im więcej zyskamy punktów, tym wyższa będzie nasza pozycja. Na koniec dnia nagrodzonych zostanie 100 graczy z najwyższą liczbą punktów.

Z turnieju mogą skorzystać nowi gracze, którzy wpłacili na konto minimum 1 depozyt. Nagrody podzielone będą za każdym razem w ten sposób:

1. pozycja w turnieju - 150 free spinów

2. pozycja w turnieju - 125 free spinów

3-5. pozycja w turnieju - 100 free spinów

6-20. pozycja w turnieju - 75 free spinów

21-65. pozycja w turnieju - 50 free spinów

66-100. pozycja w turnieju - 30 free spinów

W przypadku odebrania spinów warto zapoznać się z regulaminem całej akcji. Przypominamy również o innych turniejach i loteriach w tym kasynie, dzięki którym można zdobywać dodatkowe pieniądze lub darmowe spiny.


Najnowsze promocje w kasynie BDMBET