Triple Tigers - automat hazardowy od Pragmatic Play

Triple Tigers należy do grona gier hybrydowych. Co mamy przez to na myśli? Otóż Pragmatic Play, które zdecydowało się tę pozycje zaprezentować światu przygotowało i opracowało system, który niejako łączy dwa rozwiązania. Pierwsze to klasyka, czyli jednoręki bandyta o 3 bębnach i jednej zwycięskiej linii, drugie to z kolei nowoczesne rozwiązania. W przypadku Triple Tigers mamy zatem piękną szatę graficzną, która podkreśla doskonałe wykonanie tej gierki. Możecie oczekiwać bardzo ciekawego widowiska, dostępnego także w kasynie na telefonie,  które zapewnia spore nagrody pieniężne, ale jednocześnie nie wymaga dużego nakładu zaangażowania, z którego popularne są inne, nowoczesne wideo sloty. Zapraszamy do naszej lektury w której sprawdzamy wszelkie dodatkowe czynniki.

Klasyczny jednoręki bandyta z nowoczesnym rozwiązaniem

Klasyczny jednoręki bandyta z nowoczesnym rozwiązaniemPragmatic Play opracowując Triple Tigers chciało niejako nawiązać do tradycji azjatyckich i właśnie z takimi będzie się nam kojarzyć sama plansza. Jak już wspomnieliśmy, wykorzystuje ona rozwiązania 3 x 3 z jedną tylko zwycięską linią, centralną. To bardzo nietypowe jak na nowe gry, jednakże całość prezentuje się fantastycznie. Po lewej stronie planszy znajdziecie wszystkie znaki dostępne w grze a także potencjalne wygrane, jeśli tylko uda się wam właściwie zaspinować. W dolnej części z kolei klasyczne dla Pragmatic Play rozstawienie menu, czyli będzie tam opcja informacji, a także stan konta, wartość zakładu i potencjalna wygrana. Nie braknie przycisku rozruchu i automatycznej gry, dzięki czemu całość staje się przyjaźniejsza. Symbole to trzy rodzaje barów, ale także łapa tygrysa, ósemki oraz same tygrysy w trzech barwach, z czego żółty zdecydowanie najlepiej płatny. Maksymalna wygrana przy spinie o wartości 0,05 dolara to 25 dolarów. Takie rozwiązanie skierowane jest przede wszystkim do osób, które w pierwszej kolejności grają dla samej zabawy, a wygrane nie mają większego znaczenia. Tytuł nie oferuje znaków Wild czy Scatter oraz gier bonusowych, dzięki czemu jest niezwykle szybki w poszczególnych rozdaniach. Nie trzeba się martwić dodatkami, które wydłużają cały ten proces. Będzie to zatem ciekawa odskocznia, z której przecież aż żal byłoby nie skorzystać.

W grę Triple Tigers możecie bez trudu pograć za pomocą wirtualnej waluty. Są to fikcyjne pieniądze, które opracowało studio Pragmatic Play i które skierowane są do wszystkich potencjalnych użytkowników. Co prawda za ich pomocą nie wygracie prawdziwej gotówki, jednakże poznacie mechanizmy i wszystkie rozwiązania udostępnione przez twórcą. Taki pomysł nie wymaga też zakładania żadnego konta, składania deklaracji wobec kasyna i dewelopera, nie jest też ograniczony czasowo oraz ilościowo. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by próbować do woli i uczyć się do momentu którym każde rozwiązanie będzie wam znane, a inwestowanie prawdziwej gotówki nie będzie już problemem.