Systemy keno

Keno online należy do jednych z najłatwiejszych gier hazardowych w sieci. Nic dziwnego, mając na względzie proste rozwiązania, które czynią ten tytuł wyjątkowym. W zależności od rodzaju wybieracie od 2 do 10 lub 15 kul z przypisanymi numerami, a system wybiera 15 lub 20, które następnie są parowane z tymi, które sami wyznaczyliście. Na tej podstawie dowiecie się, czy wygraliście i jeśli tak, to jaką stawkę. Wygrane najczęściej zaczynają się od trzech poprawnych typów, aczkolwiek podobnie jak i w punktach wyżej, czynnik ten może być zmienny. Jak zatem wygląda dokładnie rozgrywka i czy keno systemy są na tyle skuteczne, by móc wygrywać częściej niż inni? Sprawdzamy potencjalne mechanizmy specjalnie dla was.

Czy istnieją systemy w grze Keno?

systemy w kenoW pierwszej kolejności musicie mieć pełną świadomość, że keno jest grą w 100% losową. Nie ma na nią dokładnej taktyki i jeśli otrzymacie informacje o pewnych typach, możecie być pewni, że jest to jedno z licznych sieciowych oszustw, które trzeba omijać szerokim łukiem. Są natomiast pewne rozwiązania, które mogą wam pomóc i które dobrze wykorzystywać, by minimalizować ryzyko i potencjalne straty. Celem gracza nie jest tu jedynie wybranie kulek z numerami, ale też dobranie właściwych stawek na grę, a także włączenie bądź nie trybu turbo. To on odpowiada za szybkość rozgrywki. Mając na uwadze, że keno ma być błyskawiczne, dobrze jest się pokusić o włączenie. To spore ułatwienie z którego korzysta większość graczy. Dla osób, które lubią bezpieczne systemy przypominamy, że jest to jedna z tych gier kasynowych, które można testować całkowicie za darmo. Takie rozwiązanie działa znacznie lepiej niż niesprawdzone systemy. Nie musicie przy tym rejestrować konta ani składać depozytu, a wirtualna waluta, którą otrzymacie od studia deweloperskiego, które stworzyło grę, jest nieograniczona, tak czasowo jak i ilościowo. Wielka pomoc, z której korzystanie jest wskazane. Jeśli chodzi natomiast o pomocne rozwiązania, skupimy się na trzech z nich.

System KENO - Return To Player

To pierwsze rozwiązanie polega na prostym zamyśle, by wybrać grę keno, która ma najwyższy poziom RTP na rynku. Zwykle kasyna internetowe oferują od 2 do 10 tytułów związanych z tytułem. Jeśli zależy wam na wygranych, przekonajcie się najpierw, które z nich ma najlepszy procent, co automatycznie powiększy wasze szanse. Im bliżej 100%, tym lepiej, aczkolwiek czynnik ten zwykle jest znacznie niższy.

Bonus powitalny

To świetne rozwiązanie. Keno system w tym przypadku bazuje na grze za pieniądze bonusowe, które zostaną wam przyznane razem z pierwszym depozytem. Od czasu do czasu mogą one pochodzić z darmowych spinów. Filozofią tego zagrania jest po prostu korzystanie z opcji, która nie wymaga od was żadnego nakładu finansowego. Biorąc pod uwagę, że keno oddaje nawet 10 000 razy większą wygraną niż stawka początkowa, jest to gra warta świeczki i waszego zachodu.

Panowanie na stanem konta

To zadanie z pozoru łatwe, ale wielu graczy traci w pewnym momencie właściwą kontrolę. Jeśli wam nie idzie, nie próbujcie się odkuć za wszelką cenę. Sugerujemy nałożenie na siebie limitów, które pozwolą grać w należy sposób i nigdy nie przekroczyć tej cienkiej granicy, która może spowodować, że wydacie więcej, niż powinniście.

Mając to wszystko na względzie, rywalizacja będzie dla was znacznie ciekawsza.