Super Flip - darmowa maszyna hazardowa online

Jak sprawić, by zwykła owocówka stała się ciekawsza? Wydaje się, że Play N’ Go znalazło odpowiedź i rozwiązanie. Jest nim maszyna hazardowa online Super Flip, czyli tytuł bazujący na klasycznym rozwiązaniu z 5 bębnami i 3 rzędami. Znajdziemy tam aż 20 płatnych układów, a sam współczynnik zwrotu do gracza, czyli znane wam RTP wyniesie 96,53%. To spory wynik i mocno zachęcający do spróbowania. My zresztą gorąco polecamy, biorąc pod uwagę dla przykładu świetnie opracowane symbole, które przypominają serca, dzwonki czy wino z gier karcianych, jak również gwiazdki, koniczynki, truskawki i diamenty. A to tylko początek tej świetnej przygody.

W Super Flip możecie pograć za free, nie poniesiecie przy tym oczywiście żadnych kosztów. Nie jest także wymagana rejestracja, dlatego bez obaw sprawdzicie mechanikę, systemy gry oraz wszelkie bonusy i premie, które się tam skrywają. A sam tytuł ma w sobie jackpota w wysokości 250 żetonów. Zawalczycie o niego?

Rozgrywka tam odbywa się bardzo szybko, na co wpływ ma prosta fabuła i główne przesłanie: ma być miło i przyjemnie. Kolory od razu przypadną wam do gustu. Dodatkowo wpłynąć na to mogą darmowe spiny, który zgarnąć można nawet 15. Zamieszczono też symbol Super Flip pod którym skrywa się wewnętrzna gierka. A to, jak wiemy, zawsze atrakcyjny dodatek.

Super Flip

2.5/5
Super Flip maszyna wrzutowa online