Środowy bonus 50% do 2400 zł + 60 free spins w Winlegends

50% bonus do 2400 zł + 60 free spins w bonusie od kasyna WinLegendsW każdą środę klienci Win Legends Casino mogą skorzystać ze specjalnego bonusu od depozytu. Tego dnia za wpłatę można dostać zarówno doładowanie pieniężne, jak i darmowe spiny. W każdą środę prezentowany przez nas bonus dostępny jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Pozwala on zdobyć bonus w wysokości 50% + 60 free spinów przy pierwszym depozycie. Obowiązuje wtedy minimalna kwota depozytu do otrzymania bonusu w wysokości €25 / 125 zł. Maksymalnie z bonusu odebrać można do €500 / 2400 zł. Nigdy nie wiadomo, na jaki slot zostaną przyznane graczom darmowe spiny, gdyż te są wybierane według uznania administracji.Takie spiny przyznawane są przy tym w 2 etapach, pierwsze 30 po aktywacji bonusu i kolejne 30 free spinów po 24 godzinach.

Aby móc wypłacić środki bonusowe, musimy następnie obrócić kwotą bonusu 40 razy. W przypadku darmowych spinów musimy obrócić ewentualnymi wygranymi 25 razy. Maksymalny zakład podczas obstawiania bonusu wynosi €5 / 20 zł. Bonus na koncie jest ważny przez 10 dni od momentu aktywacji, zaś po 10 dniach bonus i jego pochodne są automatycznie usuwane z salda gracza. Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej.

Przypominamy również, że w kasynie obowiązuje również inna ciekawa promocja, gdzie każdy inny depozyt pozwala na odebranie doładowania o wartości 15% od wpłaconej kwoty. Można dzięki temu zdobyć nawet do 2400 dodatkowych zł.


Najnowsze promocje w kasynie Winlegends