Środowy Reload Bonus 40% do 1000 zł w Wild Tokyo

Środa z bonusem w Wild TokyoWild Tokyo z pewnością jest miejscem, gdzie nie da się nudzić. Mamy tu mnóstwo gier do wyboru, ciekawe turnieje z nagrodami. Możemy jednak też korzystać ze specjalnych promocji. Jedna z nich dostępna jest w każdą środę i może zapewnić doładowanie do 1000 złotych.

W każdą środę do 23:59 można w Wild Tokyo odebrać swój Środowy Bonus. W ramach promocji do odebrania jest doładowanie o wartości 40% aż do 1000 złotych. Aby zakwalifikować się do otrzymania bonusu kasynowego, należy wpłacić na swoje konto tego dnia minimum 100 złotych. Aby skorzystać z tej oferty, należy skontaktować się z kasynem przez Live Chat lub przez e-mail. Po odebraniu takiego bonusu należy potem pamiętać o dodatkowych warunkach do spełnienia. Bonus podlega bowiem wymogowi postawienia 50x. Bonus jest ważny przy tym przez 7 dni od momentu aktywacji. Podczas dokonywania obrotu można na jeden zakład postawić do 23 złotych. Oferta jest stała, więc można z niej korzystać w każdym tygodniu. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej.

Ponadto w każdy weekend między piątkiem a niedzielą można liczyć na doładowanie w wysokości 60% od depozytu do kwoty 1200 złotych.

 


Najnowsze promocje w kasynie Wild tokyo