Spin Party - Gry jednoręki bandyta online za darmo

Jednoręki bandyta online Spin Party dla tych, którzy lubią dobrą zabawę i to za darmo!

To slot w układzie 5 x 3, czyli pięciu bębnów i trzech rzędów. Zapewnia 10 linii, które wpływać będą na to jak dużo i jak często wygrywacie. Tytuł pochodzi rzecz jasna od studia deweloperskiego Play N’ Go, które zadbało tu o rozrywkę i jak najwyższy poziom zadowolenia z tego wyzwania. Bo o wyzwaniu mówić trzeba, szczególnie, że gra toczy się o jackpot rzędu 1 500 żetonów i procencie zwrotu do gracza w skali 96%. Podejmiecie tę rękawicę i zawalczycie?

Jednoręki bandyta online Spin Party możecie przetestować także za darmo. Wpływa to na poznanie pełnej mechaniki i gier bonusowych, które zafundowało nam studia. Oczywiście nie jest to powiązane z koniecznością rejestracji. Nie złożycie też żadnego depozytu, nawet o minimalnej wartości. To ciekawa opcja, nie tylko dla początkujących, ale przede wszystkim dla tych, którzy nie chcą w ciemno inwestować swoich środków. To przecież bardzo rozsądne.

W kwestii dodatków nie możemy pominąć symboli Wild, które będą tu niezwykle ważne. Pojawiają się one na 2,3 i 4 bębnie. Rozwijają się one i zakrywają całą kolumnę. Zamienia znaki sąsiadujące i przykleja wybrane znaczki, wpływając na fazę respinu.

W grze występuje także dodatek Win Spin, który gwarantuje pięć sztuk kręcenia za darmo.

Spin Party

3.6/5
Spin Party jednoręki bandyta online