Rundy bonusowe i free spiny na maszynach online od Netent

Przedstawiamy czołowego dostawcę gier hazadrowych

Netent czołowy dostawca gier hazardowychNetEnt to niezwykłe studio deweloperskie, które obecnie postrzegane jest nie tylko jako ścisła czołówka, ale być może najpopularniejszy i najpewniejszy operator z zakresu wideo slotów i rozwiązań hazardowych. Rundy bonusowe i free spiny na maszynach online od Netent to temat, który chcemy tu poruszyć w szczególności. Sprawdzimy zatem w jakich grach możecie je spotkać, dlaczego jest to rozwiązanie warte uwagi i które tytuły są tu w tym zakresie najsłynniejsze. Ograniczenie się jedynie do kilku pozycji będzie wszak ciężkie, ponieważ – co zaznaczyliśmy we wstępie – możecie tu liczyć na setki propozycji, z czego niemalże każda hitem przedarła się do kasyn internetowych i pokazuje nam nowe trendy, co zapoczątkował chociażby Gonzo’s Quest z jego niezwykłym systemem lawinowym. Czekacie zatem na swoją paczkę darmowych obrotów? Już śpieszymy z informacjami jak po nie sięgnąć. Jak do tej pory jeszcze nie było to aż tak proste!

Zaczniemy od oczywistego faktu, darmowe spiny są to rundy bonusowe, za które gracz nie musi w żaden sposób płacić. Ich wartość jest zmienna. Czasem będzie miała tyle samo, ile ostatnie zakręcenie, innym razem jednak kasyna same decydują o tym, czy będzie to minimum (0,1 euro) czy jednak znacznie więcej. W tym zakresie napotkacie dziesiątki, jeśli nie setki promocji w jednym tylko roku. To operatorzy decydują z jakich tytułów skorzystać i jakie zamierzają promować, aczkolwiek najczęściej jest to właśnie NetEnt. Przyczynił się do tego wspomniany Gonzo, ale też Aloha! Cluster Pays, Starburst, słynne Mega Fortune, Guns N’ Roses czy Jack and the Beanstalk. Pozycje te są na tyle ciekawe, że ponowne wykorzystanie spinów wydaje się tu przyjemnością. Poniżej opiszemy dla was podstawowe promocje związane z zagadnieniem, a także po krótce przedstawimy wybrane gry, byście zawsze wiedzieli czego się spodziewać.

Promocja powitalna 

Na początek oczywiście promocja powitalna. To pierwsze przedsięwzięcie każdego kasyna internetowego. Opiera się na przyznaniu graczom dodatkowego doładowania gotówkowego, powiększonego o 100%, do różnej wartości, czasem nawet nieograniczonej. Taka premia wpływa na zwiększenie szans na końcowy sukces, czyli wygraną. Od czasu do czasu część operatorów decyduje się dodatkowo na dodatek darmowych spinów. Są one niejako dopinane do przedsięwzięcia. Ich ilość jest skrajnie różna, może to być 5 sztuk, ale też do kilkuset. Podobnie ma się sytuacja w słynnym reload bonusie, który jest przedłużeniem akcji powitalnej. Kasyna pozwalają na zwiększenie wpłaty o wskazany procent. Są to mniejsze wartości niż przy pierwszej okazji, jednakże zwykle można przedsięwzięcie odnawiać, często nawet raz w tygodniu. Jeśli dodamy do tego darmowe obroty, robi się ciekawie, jednocześnie bez żadnej potrzeby dodatkowych wydatków. W dalszej kolejności darmowe spiny będą częścią oficjalnej akcji, przyznającej te obroty – po prostu. Za wpłatę lub przy prezentacji nowej gry, która akurat zostaje wdrożona do kasyna. Takie pomysły są powszechne i spotkacie je najczęściej, dlatego wydawnictwo free spinów jest tak lubione i cenione przez wszystkich graczy i użytkowników. Jeśli jednak szukacie dodatkowych rozwiązań, to pamiętajcie, że kasyna dodają także loterie, wyścigi i wyzwania. Pierwsze z nich bazuje na otrzymywaniu losów za grę w danych slotach NetEnt. Im więcej ich zgarniecie, tym większa szansa na końcowy sukces. Trzeba tu pamiętać, że głównymi nagrodami najczęściej są bardzo kosztowne prezenty, jednakże same spiny przyznawane są jako dodatek, często nawet dla kilkuset graczy. W przypadku wyścigów przyznawane będą z kolei najaktywniejszym, którzy dla przykładu zagrali najwięcej rund, albo udało się im wykręcić najlepszy rezultat w 20 kolejnych rozdaniach. Form wykorzystywanych przez kasyna jest oczywiście znacznie więcej i zależą one wyłącznie od ich inwencji twórczej czy też przykładowo od samych chęci. Nie każdy operator lubi wydawać darmowe obroty, dzięki czemu będziecie też wiedzieć którym markom ufać i dlaczego. W zakresie samych premii możecie napotkać też inne formy, prezenty w formie newslettera, na urodziny czy też poprzez inne czynniki.

Darmowe obroty i topowe gry ze spinami

Wszystkie promocje z wykorzystaniem gier NetEnt bazują też rzecz jasna na regulaminie. To w nim znajdziecie wszelkie informacje, zasady, warunki, nakierowane na dane przedsięwzięcie. Zwykle materiału jest dużo, aczkolwiek będzie on przejrzysty i banalny w obsłudze. Jego celem nie jest bowiem straszenie, a wyjaśnienie kwestii, które najczęściej pojawiają się w pytaniach od samych użytkowników. Na pewno spotkacie tam zagadnienia jak wartość obrotów, która oscyluje od 1 do 50 razy. Oznacza to, że jeśli wygraliście 10 euro, to będziecie musieli je pięćdziesięciokrotnie obrócić, do wartości 500 euro, by móc taką gotówkę wypłacić. Górna granica wypłaty, a także czas jaki na to macie także znajdzie się właśnie tam. Ale dobrze, w czym wykorzystacie te spiny?

Gonzo quest top slot od NetEntGonzo’s Quest: Wspomnieliśmy wyżej, że to gra oparta o system lawinowy. Znaki nie pojawiają się tu na bazie mechanizmu obrotowego, lecz poprzez symbole spadające z nieba. Po wygranym zakręceniu, znika część znaczków i są od razu zastępowane, co daje wam kolejną szansę na sukces, nawet bez konieczności gry. Łącznie z piękną grafiką otrzymacie doskonały komplet na wieczór w domu.

Fruit Spin: Można by pomyśleć, że to klasyczna owocówka, ale nic bardziej mylnego. Gra wykorzystuje system 5 x 4 co samo w sobie jest innowacyjne. Znaki utrzymano w pięknym klimacie i grafice, nie ma tu też standardowego tła, dzięki czemu całość wygląda nietypowo. Znaki Wild i Scatter otwierają przy tym opcje, których nie można było poznać w klasykach z ubiegłego wieku.

Starburst: Ta gra częstu uznawana jest za najłynniejszy wideo slot na świecie. Może wydawać się to dziwne, zwłaszcza, że wykorzystuje tylko 10 zwycięskich linii i klasyczne, świecące znaczki. Nie ma tu bardzo mocnego klimatu graficznego, aczkolwiek przez prostotę rozumiemy świetny system Wild, który zamienia znaczki z planszy, a także bardzo błyskawiczny tryb gry, który daje nam tysiące możliwości każdego dnia.

O wideo slotach możemy pisać tak naprawdę cały dzień, bowiem NetEnt należy do tych studiów, które bardzo mocno wspierają graczy doskonałymi pomysłami. Pewne jest natomiast też to, że rundy bonusowe są tu spotykane nad wyraz często. Jeśli zatem szukacie promocji i liczycie na wsparcie na najwyższym poziomie, wyszukujcie marek, które posiadają tego dewelopera na spisie pozycji. Jeśli tak się stanie, uzyskacie niemal 100% szans na to, że zyskacie free spins i wszelkie korzyści z tym powiązane. Raz jeszcze zaznaczamy, by mieć świadomość, że to kasyno wdrażają promocje, dlatego znajomość praktyk jest tu istotna i pomoże wam założyć konto tam, gdzie gracz postrzegany jest jako osoba, która lubi się dobrze bawić.