Rundy bonusowe i free spiny na maszynach od Merkur Gaming

Merkur Gaming zaliczane jest do największych studiów deweloperskich na świecie. Obecnie zatrudniają ponad 10 000 pracowników, którzy operują w ramach 40 krajów z całego globu. Ich oferta gier to ok. 100 pozycji, które są stale poszerzane i tworzone w jakości HD, dzięki czemu idealnie spiszą się nawet na wysokiej jakości monitorach, które wyświetlane będą dla publiki. Ta wysoka jakość to jeden z kluczowych elementów, którym chwali się marka. Oczywiście nie jest to jedyna opcja pozytywna. W tym artykule sprawdzimy nie tylko potencjalne możliwości, ale przede wszystkim ocenimy rundy bonusowe i free spiny na maszynach od Merkur Gaming. Jest zresztą w czym przebierać, ponieważ z jednej strony marka bardzo duży nacisk kładzie na darmowe obroty w swoich pozycjach, z drugiej są one bardzo często widziane we wszelkiej maści promocjach. Musicie mieć bowiem na uwadze, że to głównie kasyna internetowe decydują o tym jakie akcje bonusowe zobaczymy, z czym się będą wiązać i na jakie gry w ogóle trafią.

Dostępne promocje bonusowe 

Dostępne promocje bonusoweStrony kasynowe oferują dziesiątki premii dla swoich graczy. Duża część z nich nakierowana jest już na pierwszą rejestrację. Jeśli zatem planujecie założyć konto, w pierwszej kolejności bardzo solidnie doradzamy wam sprawdzić wszelkie możliwości, poznać ofertę i podejście danej marki do klienta. Im bardziej skupiona będzie wokół graczy i częściej zaoferuje im ciekawe pomysły do rywalizacji, tym lepiej dla was. Bardzo często są to bowiem akcje bezpłatne, które nie wymagają wkładu własnego albo powiązane są i tak z grą, którą planowaliście. Na początku spotkacie się na pewno z promocją powitalną. Nakierowana jest ona na pierwszą, chociaż czasem również na kilka kolejnych, wpłatę. Zostanie ona powiększona o 100% do wskazanej kwoty. Są one różne, może to być kilkadziesiąt euro, ale możliwe, że traficie również na firmę, która zaoferuje kilka tysięcy czy brak górnego limitu. To bardzo ważne, bo nie każdy może inwestować dużych pieniędzy, nie każdy też chce. Taki ukłon w stronę graczy może być podkreślony przez darmowe spiny, które często są dołączane do przedsięwzięcia. Niemalże zawsze wykorzystacie je również w wideo slotach od Merkur Gaming, aczkolwiek w tej materii konieczne jest poznanie się z regulaminem. O nim jednak wspomnimy dopiero na samym końcu. Zaraz po promocji powitalnej na pewno spotkacie reload bonus. To słynna akcja, która opiera się o doładowania gotówkowe. Na tej podstawie sięgniecie po więcej pieniędzy na dalszą grę. Rozwiązanie jest z jednej strony mniej korzystne, bo gwarantuje zwykle ok. 50% więcej wpłaty do 100 euro i mniej, jednakże akcja ponawiana może być i nawet kilka razy w tygodniu. Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, jak mówi stare powiedzenie. Dlatego też dobrze jest wykorzystać taką gotówkę na spiny w grach od Merkur, bo zwyczajnie się to opłaci.

Powyżej opisaliśmy dwie pierwsze akcje, ale oczywiście nie można mówić, że będą kluczowe. Pierwsze bonusy to wielkie podziękowania za rejestrację, jednakże utrzymanie gracza wymaga dalszych aktywności. Rundy bonusowe to jeden z tych właśnie atutów. Znajdziecie je często z okazji wdrożenia nowych gier, czy też po prostu za dokonanie wpłat czy wykonanie innych misji wskazanych w promocji. Ich liczba waha się od kilku sztuk nawet do kilkuset, w zależności od rangi wydarzenia. Zestawy free spinów mogą być przyznawane na wiele sposobów i ma to swój urok. Skorzystacie na promocjach i wykręcicie ogromne sumy. Pamiętajmy, że mogą one być dodatkowo urozmaiconecash back- oferta od Merkur Gamingpoprzez wyścigi, turnieje i loterie. Każdy z tych czynników jest pomocny. Weźcie pod uwagę same turnieje. Bazują głównie na uzyskaniu najlepszych wyników, często właśnie w Merkur, co przekłada się na zdobywanie punktów. Im takich oczek więcej, tym bardziej piąć się będziecie w tabeli. To z kolei daje lepszą lokatę i końcowo nawet wiele tysięcy euro czy tysiące obrotów. Jeśli chodzi o loterie, tu z kolei losy przyznawane są dla przykładu za grę we wskazanym wideo slocie o wartości 1 euro czy więcej. Ilość losów zwykle jest nieograniczona, dzięki czemu można systematycznie przez cały czas trwania akcji zbierać dodatkowe próby. Nagrody w loteriach są zwykle bardzo pokaźne i wykraczają poza wszelkie inne promocje.

Na koniec chcielibyśmy wam jeszcze zaznaczyć, że mnogość promocji nie będzie się ograniczać jedynie do punktów, które podaliśmy wyżej. Jest tego znacznie więcej i tylko od was zależy po które sięgniecie i z jakich powodów. Free spiny dostępne są też naturalnie w slotach od Merkur Gaming. Są one aktywowane przez znaki Scatter czy gry bonusowe. Ich liczba waha się od 5 do kilkudziesięciu i zawsze mają one taką wartość, jak wasz ostatni, płatny spin. Do tego dochodzi możliwość ich odnawiania, co w praktyce oznacza, że grać możecie bez końca za darmo, aczkolwiek jest to opcja rzadko spotykana.

Wszystkie bonusy w kasynie od Merkur Gaming zawsze podlegają regulaminowi. Takie warunki i zasady określają jak duża jest premia, jakie są nakłady minimalne i maksymalne, które uprawniają do udziału, ale też jaki jest tu czas na realizację założeń i kogo w ogóle dotyczą, w tym, jak wysoki jest obrót przed wypłatą pieniędzy. Koniecznie poznajcie te zapiski.