Regulamin przyznawania bonusów w kasynie PlayAmo

Gdy pierwszy raz trafiliśmy do kasyna PlayAmo, przytłoczyła nas ilość oferowanych przez nich turniejów. Do tego były to zawody bardzo atrakcyjne finansowo, skierowane tak do początkujących jak i do graczy mocno zaawansowanych. Trend ten na szczęście podtrzymano, dzięki czemu stale otrzymujemy wyjątkowo mocne dodatki. Bonusy PlayAmo będą z wami zatem przez cały czas swojej gry, od pierwszego depozytu licząc, aż przez dziesiątki dodatków stałych i krótkoterminowych. W naszym krótkim artykule przytoczymy główne wyzwania stawiane przed graczami, jak również realnie ocenimy poziom trudności spełniania warunków regulaminowych. To bowiem on pokazuje nam, czy dane dodatki w istocie są warte uwagi i będą dla was korzystne.

Oferta bonusowa w kasynie PlayAmo

Oferta bonusowa w kasynie PlayAmoZałożenie konta na stronie tego kasyna jest szalenie proste i nigdy nie zabierze wam dłużej niż 60 sekund. To bazowe informacje o użytkowniku, od miejsca zamieszkania przez potencjalny kontakt, dzięki któremu firma zweryfikuje czy w istocie macie ukończone 18 lat i czy nie podszywacie się pod drugą osobę. Jeśli wszystko jest w porządku, od razu można przejść do działu płatności, który bardzo mocno tu rozbudowano za sprawa takich metod jak karty płatnicze, Neteller, paysafecard czy Zimpler. Pełną listę znajdziecie bezpośrednio na witrynie, gdzie zresztą – nawet bez rejestracji – dostrzeżecie również listę promocji i dodatkowych bonusów. Strona jest należycie licencjonowana, posiada także odpowiednie zabezpieczenia w postaci szyfrowania danych. To z kolei dowodzi tego, że możecie skupić się tylko i wyłącznie na zabawie. Gry z jackpotem, jednoręki bandyta oraz nowoczesne wideo sloty już na was czekają. A lista samych pozycji jest tu w istocie imponująca. Zresztą, wystarczy, że spojrzycie na dostawców. To kilkanaście największych gier z tego rodzaju, co z kolei dowodzi prostego faktu – szybko się nie znudzicie. W naszym artykule chcemy jednak zamiast o grach, pisać o promocjach. Poznajcie zatem odpowiednie dodatki, które PlayAmo sugeruje na chwilę obecną i które będzie rozwijać w kolejnych miesiącach.

Firma oferuje pięć dodatków bazowych, przy czym pierwsze dwa to oczywiście podzielony bonus powitalny. Na początek czeka na was 100% do 500 złotych, ale też 100 darmowych obrotów. Na drugim etapie sytuacja ma się podobnie, chociaż tym razem zapewnicie sobie 50 spinów w grze Lucky Blue. Wystarczy podawać tu odpowiednie hasła, które są oczywiście ogólnodostępne. Pełną ofertę uzupełnią wam poniedziałkowe darmowe zakręcenia, ale też piątkowe doładowanie. W ten sposób zapewnić sobie można dla przykładu 1 250 złotych, ale też kolejne obroty w The Golden Owl of Athena czy tez kolejnych 100 sztuk, tym razem w Hotline i Fruit Zen. A to przecież nadal nie wszystko, jeśli weźmiemy pod uwagę Bonus PlayAmo nakierowany na High Rollerów, czyli osoby grające za wyjątkowo duże pieniądze. Jeśli zatem macie plany inwestowania pokaźnych kwot, nie znajdziecie lepszego miejsca. Takie zestawienie zawsze jest uzupełniane o Sloty Tygodnia oraz Bitwę Stołową. To dwa bazowe turnieje, które są z użytkownikami od pierwszej chwili. W ostatnim czasie pojawiło się także Fast Spin 60 000 i Freespins Waterfall. W obu przypadkach zapewnicie sobie spore doładowania, głównie w postaci darmowych obrotów. Może ich być nawet kilkaset, jeśli tylko uda się wam wyprzedzić konkurencję. W tej materii musicie jednak pamiętać o regulaminach i to im poświęcimy ostatni akapit, pokazując wam, jak dokładnie zrealizować wszelkie cele stawiane przez PlayAmo.

Regulamin i jego warunki

Regulamin bonusów od tego operatora to oczywiście bazowy punkt dla każdego gracza. Musicie tych założeń przestrzegać bez żadnych odstępstw. Jeśli bowiem próbujecie czegoś uniknąć lub zwyczajnie nie zaznajomicie się z regulaminem z czystego lenistwa, niemalże na pewno nie uda się wam spełnić stawianych warunków, a co za tym idzie, wypłacić gotówki, którą zapewniliście sobie poprzez bonusy PlayAmo. Tym samym po pierwsze warunki i zasady określą wam to, ile maksymalnie zyskacie na premii, jak również jaka jest minimalna kwota do tego, by zyskać dodatek. Dowiecie się także, ile musi wynosić maksymalny zakład w jednym spinie za środki premiowe, jak również ile razy musicie nimi obrócić. Jeśli regulamin nie mówi inaczej, w tym przypadku jest to 50-krotność kwoty. Obroty, które sobie tu zapewnicie, są także dzielone, często na równe porcje po 20 sztuk i wydawane co 23 godziny. Obrót w tym przypadku to także 50x. Pamiętajcie także, by przestrzegać wszelkich stawianych przed wami terminów, jak również wybierać te gry, które są opisane w warunkach, bowiem przykładowo gry stołowe lub wideo poker są znacznie trudniejsze w ostatecznej nocie do przekręcenia 100% zaczerpniętej wcześniej kwoty.