Reactoonz - najlepszy slot online od Play'n Go

Automat Reactoonz to bez wątpienia jedna z najbardziej specyficznych gier tego rodzaju na świecie. Wszystko za sprawą układu 7 bębnów i 7 rzędów. Jedynie nieliczne wideo sloty oferują podobne rozwiązania, dlatego będzie to dla was absolutna nowość, która jednocześnie funkcjonuje znacznie inaczej od pozostałych pozycji, które możecie kojarzyć. System lawinowy jest tu rozwinięty do maksimum i gwarantuje absolutnie rewelacyjne doznania, wszystko za sprawą m.in. wybuchowego niszczenia pojawiających się znaczków. Ale czym w ogóle jest gra i jak się wyróżnia? Wystarczy powiedzieć, że głównymi bohaterami są różne symbole z buźkami, stylizowane na kosmiczne robaczki. Brzmi lekko komicznie, ale dzięki temu sam styl jest humorystyczny i bardzo chętnie się do niego wraca. Z tej też okazji przygotowaliśmy krótką recenzję, która dokładnie pokazuje czego się można spodziewać od Play N’ Go, które pokusiło się o wdrożenie slota w świat hazardu.

Poznaj uroczy a zarazem dziwaczny automat do gier

Poznaj uroczy a zarazem dziwaczny automat do gierW grze nie znajdziecie standardowo dużego logotypu w górnej części, brak też ścieżek zwycięstwa po bokach. Plansza jest jednolita, a rozwiązanie 7 x 7 daj nam bardzo solidny wgląd w to, jak będzie funkcjonował system. Mimo tego gra się przyjemnie i prosto, a obsługa jest wręcz banalnie intuicyjna. Po lewej stronie znajdziecie licznik ze zwycięstwami przy konkretnych wartościach mnożnika, w dolnej części z kolei widnieje informacja, ale też stan konta, wybór granych stawek, wartość końcowa, przycisk automatycznego rozruchu oraz startu. Po prawej z kolei znajdziecie specyficzny licznik, który ładuje nam zdobyte punkty. Gra nacechowana jest RTP na poziomie ok. 95%, aczkolwiek gracze często uważają, że dojście do kluczowych gier bonusowych, które dają większe pieniądze jest niezwykle trudne i czasochłonne. Głównym atutem będzie tu zatem mocno specyficzny styl gry, gdzie pioruny i błyskawice usuwają nam z planszy kolejne oznakowania. Część z nich ma ukryte mnożniki. Część z nich to także dodatkowe Wild, które pomogą w zamianie reszty symbolów. Widnieje tu też niejako reakcja łańcuchowa, dzięki której zlikwidujecie jednorazowo więcej niż kilka znaczków.

Gra Reactoonz bazuje na błyskawicznych rozdaniach, które jednorazowo mogą zniszczyć kilka kolejnych układów. Pamiętajcie, że możecie się ich nauczyć za pomocą przypisanej wirtualnej waluty. Slot dodawany jest niemalże wszędzie tam, gdzie dostępne będą gry od Play N’ Go. Jest popularny i ludzie chętnie po niego sięgają. Fikcyjna waluta pomoże w wielu rozwiązaniach, dzięki czemu nauczycie się mechanizmów i poznacie wszelkie dodatki, łącznie z grą bonusową, która aktywowana jest poprzez zebranie punktów mocy, opisanych pokrótce wyżej. Pamiętajcie, że wirtualna waluta w Reactoonz nie wymaga od was zakładania nowego konta, ani też składania depozytu.