Płatność bitcoinem w kasynie internetowym RedPingWin

Przedstawiamy pełną ofertę płatniczą w Red Ping Win

Bitcoiny w kasynach internetowych to wciągający temat. Jak do tej pory tylko nieliczne marki zdecydowały się wprowadzić taki system płatniczy do swojej oferty. Red Ping Win należy do tej grupy i wygląda na to, że z takich działań są w pełni zadowoleni. Ich propozycje stale się rozrastają, a gracze mogą liczyć nie tylko na doskonałej jakości gry i bonusy, ale też liczne metody płatnicze, które w sposób bezpieczny i błyskawiczny przenoszą środki finansowe na konto gracza lub bezpośrednio ponownie do banku. W tym krótkim artykule pokażemy wam jak cały proces wygląda w tym kasynie i czego się dokładnie spodziewać po rejestracji. Przypominamy, że konto na Red Ping Win może mieć praktycznie każdy obywatel, który ukończył 18 rok życia i nie mieszka na terytorium kraju, w którym hazard on-line jest prawnie zakazany. Firma jest oczywiście w pełni licencjonowana i funkcjonuje w zgodzie z prawem europejskim. Jeśli dodamy do tego, że jest bezpieczna w zakresie szyfrowania danych (protokoły SSL), otrzymamy idealny pomysł na wieczory, które spędzamy sami, niekoniecznie w domu. RPW działa bowiem mobilnie, co oznacza, że spróbujecie swoich sił na tabletach i smartfonach, bez względu na to, czy macie system Android czy jest to jednak iOS.

Przedstawiamy pełną ofertę płatniczą w Red Ping WinWśród metod płatniczych znalazły się takie propozycje jak Visa, Mastercard, Maestro, ale też systemy płatnicze Skrill, Neteller i paysafecard, które polega na przepisywaniu odpowiedniego kodu. Doliczyć do tego należy także właśnie Bitcoiny, ale też Ethereum i litecoin. Tym samym kryptowaluty stanowią bardzo cenną część pełnego zestawienia i możecie z niego skorzystać w każdej chwili, w tym przy pierwszej wpłacie. Pamiętajcie, że potencjalne depozyty wiązać się będzie z możliwością uzyskania odpowiednich promocji, a te, jak wiemy, dostarczają wielkich emocji i przede wszystkim dodatkowych środków finansowych na dalszą grę. Przykładowo już na początku czeka was podwojenie środków na koncie: „Maksymalny bonus na pierwszy depozyt, wynosi PLN 600. Premie depozytowe nie mogą być połączone i być aktywowane w tym samym momencie. Zabrania się odkładać jakiekolwiek rundy gier, w tym darmowe spiny lub bonusowe gry, w czasie, gdy gracz już nie ma wymagań co do odgrywania bonusu i/lub na czas wprowadzania nowego depozytu, kiedy darmowe gry i rundy bonusowe jeszcze nie grane.”

Oczywiście kasyno udostępnia znacznie więcej, ale nie ma co ukrywać, że na dłuższą metę trzymać was przy marce będą nie systemy płatnicze i promocje, ale właśnie gry. Te dostarczane są od kilkunastu deweloperów, w tym od NetEnt, Microgaming czy też Play N’ Go i Amatic Industries. Zagracie zatem w takie hity jak Afrika, Aztec Magic, Alien Robot, Big Bang czy Book of Pyramids i znacznie więcej. Każda z tych pozycji dostępna jest w trybie demo do testowania. W ten sposób nie da się wygrać realnej gotówki, ale bez zakładania konta i składania depozytów poznacie mechanikę, symbole, dźwięki i znacznie więcej. Wszystko to pokazuje jak wiele można zyskać i przede wszystkim szkoli graczy przed rozgrywką główną.

Bitcoiny i kryptowaluty są cennym punktem w rachunku Red Ping Win, dlatego jeśli dysponujecie takimi środkami, powinniście zdecydowanie zwrócić swoją uwagę na markę. Jest ona przyjazna i przede wszystkim, oferuje doskonałe warunki.