Pimped gra maszynowa za darmo

Ta darmowa gra maszynowa online po prostu musi się dobrze kojarzyć. Wszyscy będziecie mieć podobne zdanie i nie bez powodu. Pimped opowiada historię modyfikacji, lansu, szpanowania na dzielni. To gierka bazująca na 5 bębnach, 3 rzędach i 10 liniach przeznaczonych na wygrywanie. Jackpot wynosi tam 1 000 żetonów a procent zwrotu do gracza [RTP, Return To Player – przyp.red] ustalono na poziomie 96,51%. Całość bazuje na odważnych obrazkach, będą co prawda także symbole kart (10-A), ale znajdziemy również dziewczyny w bikini, biżuterię, czy gości w ekskluzywnych garniturach. Nie braknie zatem elementów złotych i takich, na które po prostu zwraca się uwagę.

Pimped to opcja lanserska, ale to przede wszystkim doskonała zabawa. Wypróbujcie ją zatem za darmo, bowiem internetowa gotówka pozwoli wam na rozrywkę bez dokonywania depozytów czy nawet rejestracji. Przetestujecie możliwości, poznacie system gry, stawki i wszelkie dodatki i niespodzianki, które przewidziano dla graczy.

Ta propozycja Play N’ Go udostępnia znaki Scattera, które mogą aktywować tryb Win Spins, czyli darmowe spiny, których zgarniecie pięć sztuk. Można tę fazę przeciągać na dalsze etapy i uzyskiwać kolejne premie, maksymalnie do 20 sztuk za friko, które przeznaczycie na wydłużenie zabawy.

Nie brakło przy tym znaczków Wild, które, w razie pojawienia piątki na planszy, zapewnią jackpot, czyli maksymalną dopuszczoną wygraną.

Pimped

3.8/5
Pimped gra maszynowa za darmo