Oferta Keno online w kasynie internetowym Casinia

Kasyno internetowe Casinia powinno być wam doskonale znane, również ze względu na ich doskonałe promocje czy wspaniałą, błyskawiczną obsługę klienta. Na pozytywne recenzje wpływ mają jednak przede wszystkim oferowane gry. Do ich grona zaliczyć można nie tylko słynne wideo sloty, ale również keno. Jest to gra mało popularna, aczkolwiek prosta i wciągająca, która jednocześnie pozwala wygrać naprawdę poważne pieniądze. Dlatego też właśnie przygotowaliśmy dla was krótki artykuł, na podstawie którego poznacie się bliżej z tytułem i łatwiej wam będzie zacząć wygrywać, czy w ogóle podjąć decyzję, że chcecie w niego pograć. Czy warto? Oczywiście, zwłaszcza, że za produkcję odpowiada NetEnt, Quickspin, EGT czy inni potentaci deweloperki, którzy współpracują z Casinia.

Czy warto grać w Keno?

Keno w CasiniaW ofercie tego operatora znajdziecie pięć pozycji. Są to Lucky Keno, Keno w dwóch odrębnych wydaniach (aczkolwiek nazwę mają tą samą), Keno Universe oraz Monkey Keno. Co ważne, pięć pozycji wcale nie oznacza tu całkowicie odrębnych mechanizmów, których trzeba się uczyć. W przeciwieństwie do np. ruletki nie ma tu odmian francuskiej czy amerykańskiej, a rozwiązania bazują na podobnych mechanizmach. Różnice opierają się głównie o grafikę, szablony dźwiękowe i muzyczne. Dzięki czemu jeden raz nauczona gra keno pozwoli wam czerpać frajdę przez całe miesiące. Rozgrywka w tym przypadku polega wyłącznie na dwóch etapach. Pierwszy z nich to wybór do piętnastu kulek z przypisanymi numerami, a druga to wybranie maksymalnych stawek, jakie jesteście w stanie zapłacić za grę. Wahają się one od 0,05 żetonu to kilkudziesięciu sztuk, co oczywiście będzie miało wpływ na końcową wygraną. Tą możecie wyliczyć na podstawie zamieszczonej tabeli, gdzie znajdują się szczegółowe rozpiski mnożników nagród. Przy wytypowaniu kompletu jesteście w stanie wygrać nawet kilkaset tysięcy żetonów, co przeliczymy na niebagatelne pieniądze.

Oczywiśćie wszystkie gry keno w Casinia dostępne są też za tzw. wirtualną walutę, która oczywiście nie wymaga od was żadnego depozytu czy nawet zakładania konta. To świetna nauczka na początek.