Oferta Keno online w kasynie internetowym Cadoola

Kasyno internetowe Cadoola oferuje swoim graczom przede wszystkim ciekawe rozwiązanie. I nie mamy tu na myśli licznych promocji czy innowacyjnej obsługi klienta – z tym powiązany jest każdy obecnie operator. To co wyróżnia tego konkretnego od licznej konkurencji to gry! Właśnie one! W zestawieniu, za które odpowiadają tacy deweloperzy jak NetEnt, Quickspin, Quickfire, EGT, Yggdrasil, Play N’ Go znajdziecie nawet cztery odsłony Keno. Ten artykuł ma być zresztą niejako recenzją ich zestawienia. Sprawdzamy czy są to gry warte uwagi, ile można w nich wygrać, jak wygląda sama rozgrywka i czy nie będzie tu niczego, co może wydawać się niepokojące. Bo trzeba mieć na uwadze, że Keno nie wszędzie jest popularne. 

Dołącz do fanów tej popularnej gry

Oferta Keno online w kasynie internetowym CadolaKeno w internecie należy do gier szalenie prostych. Z pozoru pozbawiony adrenaliny tytuł może się wydawać nieciekawy. To jednak główny atut – gra się dla rozrywki, błyskawicznie, szczególnie, gdy wybierzemy tryb turbo, który trzykrotnie przyśpiesza tempo rozdania. Sama zabawa polega tu na wyborze przez gracze od dwóch do nawet piętnastu cyfr z łącznej puli osiemdziesięciu numerów. Do tego dochodzi dobór właściwej stawki. To, po jaką sięgniecie istotne jest tylko dla was, dlatego jeśli nie lubicie wydawać za dużo, zagracie nawet za ok. pół euro. Dokonacie tego w Lucky Keno, Keno oraz Monkey Keno. Jest też czwarta odmiana o podobnej nazwie, aczkolwiek od razu uprzedzamy – nie jest to jednakowy tytuł. Główne różnice pomiędzy nimi to jedynie grafika, dźwięki i muzyka, dlatego nie musicie się martwić o zasady czy dodatkowe mechanizmy. Jeśli nauczycie się ich jeden raz, to pozostaną z wami przy każdej kolejnej ofercie. To wielki ukłon w stronę graczy i przeciwieństwo do chociażby ruletki, w której stale uzupełniane są zasady.

Grę polecamy każdemu, szczególnie, że we własnym zakresie można ją ocenić, za darmo i bez rejestracji. Odpowiada za to demo credits, czyli fikcyjna gotówka, którą udostępnia Cadoola. Na tej przejdziecie przez cały tytuł bez stresu.