Oferta Keno online w kasynie internetowym Bonanza game

Chcielibyśmy wam przedstawić ofertę gier keno, którą wysunęło Bonanza Game. Jest to kasyno internetowe, które specjalizuje się w wideo slotach, aczkolwiek dodatkowo udostępnia niezwykłe promocje tego rodzaju, czy gier stołowych. Sama marka znalazła już uznanie wśród dziesiątek tysięcy graczy z całego świata, dlatego zdecydowaliśmy się przygotować krótką recenzję, na podstawie której łatwiej będzie wam stwierdzić, czy jest to miejsce, któremu dobrze jest poświęcić swój czas i pieniądze. Naszym zdaniem odpowiedź na to pytanie jest prosta, aczkolwiek rozumiemy, że liczą się fakty. Oto one!

Jak grać żeby wygrać

jak grać żeby wygrać w kenoBonanza Game ma w swojej ofercie trzy gry z zakresu Keno. Są to: Keno, Kenotronic oraz Monkey Keno. To standardowy wybór, ale jednocześnie najlepszy z możliwych. Przypominamy, że sama gra jest niezwykle prosta i bez względu na to, czy stworzona została przez NetEnt, Evolution Gaming czy Play N’ Go, jej mechanizmy będą takie same. Różnice bazowe opierają się na grafice, dźwięku i muzyce. Dzięki czemu jeśli raz nauczycie się zasad, te zostaną z wami już na zawsze. To spore ułatwienie, ale trzeba przyznać, że sama gra jest po prostu łatwa w użytkowaniu. Jej głównym celem jest wybranie od kilku do 15 kulek z przypisanymi wcześniej numerami. Dodatkowo każdy z graczy musi jeszcze ustalić stawkę końcową, która najczęściej waha się od 0,05 żetonu do nawet 50 sztuk, dzięki czemu łatwo dopasować grę do swoich zasobów portfela. Sam tytuł skierowany jest właśnie do osób, które nie są wymagające i chcą się po prostu rozerwać. Panuje tu całkowita losowość i nie mamy wpływu na rozgrywkę.

Gdy już wybierzecie wspomniane dwa czynniki, następuje rozruch systemu i losowanych jest piętnaście kulek, które mają numery od 1 do 80. Im więcej z nich będzie dopasowanych do waszego wyboru, tym większa wygrana. O mnożnikach nagród przeczytacie na planszy, która zawsze znajduje się obok wybieranych cyfr. W ten sposób można wygrać nawet do 10 000 razy więcej!