Oferta Keno online w kasynie internetowym Betsson

Biorąc pod uwagę, że Betsson to jeden z największych i najpoważniejszych operatorów rozrywki online, nie jest zaskoczeniem, że ich oferta gier jest aż tak mocna. Poza jednak wideo slotami czy grami stołowymi do dyspozycji otrzymacie także keno. Specjalnie dla was sprawdzamy, jakie są to szczegółowo tytuły, w które warto zagrać i czym w ogóle jest ta konkretna gierka? 

Czy warto poświęcić swój czas i pieniądze na grę w Keno?


Keno Blast w kasynie BetssonGra Keno opiera się na niezwykle łatwym systemie. Na stronie Betsson znajdziecie jej pięć odmian. Są to Keno, Keno Blast, Keno Burlesque oraz Keno Cup 2010 i Disco Keno. Co bardzo ważne, tytuły te nie różnią się od siebie szczególnie mechanizmami. Główne zestawienia to po prostu odmienne szablony graficzne, dźwięki i muzyka. Ma to wpływać na urozmaicenie, a nie na sam sposób gry. Każdy z zainteresowanych zobligowany jest tu wybrania maksymalnie 15 kulek z cyframi. Łącznie jest ich 80. Następnie wybierzecie stawkę, a także tryb gry: turbo oraz normalny. Pierwszy z nich bardzo przyśpiesza zabawę, dzięki czemu czas oczekiwania na wyniki jest znacznie krótszy. Potem następuje rozruch, a system losowo wybiera piętnaście kulek, po czym następuje natychmiastowe sprawdzenie rezultatów. Im więcej piłeczek traficie, tym większa wygrana. Zwykle należy trafić co najmniej trzy z nich, by sięgnąć po nagrodę, ale niektóre gry udostępniają podobne wyniki już od pierwszego trafienia. Maksymalnie w ten sposób wygrać można nawet 10 000 więcej, niż kwota, którą postawiliście, co daje nam naprawdę pokaźne pieniądze w zasięgu wzroku.
Wszystkie z wymienionych wyżej gier Betsson udostępnia także za darmo. Odpowiada za to wirtualna waluta, którą wdrożyły studia deweloperskie. Nie wymagają one zakładania nowego konta, ani tym bardziej składania depozytów. Możecie z nich korzystać do woli, co pozwoli wam w bardzo krótkim czasie poznać grę i jej możliwości. Takie testy są przydatne przed rozpoczęciem rywalizacji za prawdziwe pieniądze, dlatego też trzymamy kciuki.