Oferta Keno online w kasynie internetowym Betchan

Jakich atrakcji możemy spodziewać się po grze Keno

Keno atrakcyjna graBetchan w swojej ofercie zamieścił aż sześć gier związanych z keno. To bardzo dobry wynik i świetny prognostyk dla wszystkich tych, którzy próbują odskoczni od klasycznych wideo slotów i gier stołowych. Takie rozwiązanie jest zresztą proste, a w przy tym wszystkim odpowiadają za nie najlepsze studia deweloperskie świata, od NetEnt, przez Microgaming, Quickspin czy Evolution Gaming. Samo to w sobie jest wystarczającą recenzją i pozwala stwierdzić, że czeka na was kawał dobrego produktu, po który jedynie trzeba sięgnąć. Dla naszych czytelników opracowaliśmy krótką recenzję, w której sprawdzamy wszystkie te pozycje i oceniamy jakie są ich mocne strony, a także to, jak się w ogóle gra w keno?!

W ofercie Betchan znajdziecie Tutan Keno, Keno Universe, Keno Pop, Keno, Firefly Keno oraz… co ciekawe, Keno w wydaniu na żywo. Ten ostatni produkt będzie absolutnym hitem, bowiem niewielu operatorów decyduje się na wdrożenie tego typu. Przypominamy, że w takim przypadku zmagania prowadzi prawdziwy krupier, z którym możecie porozmawiać. Wita się on z imienia i prowadząc rozgrywkę doradza, jeśli zajdzie taka potrzeba. To ciekawe uatrakcyjnienie. Sama gra Keno jest z kolei niezwykle prosta, bowiem celem gracza jest wybranie od kilku do maksymalnie kilkunastu kulek, którym przypisana są odpowiednie numery. Razem z nimi dobierzecie stawkę, która was interesuje, od niecałego jednego żetonu nawet przez kilkadziesiąt kolejnych, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, by zagrał każdy, bez względu na zasoby portfela.

Gdy ustalicie te dwa szczegóły, mechanizm wybiera piętnaście kul w numerach od 1 do 80 i dopasowuje je do tych, po które sięgnęliście wy. Im więcej wspólnych będzie, tym pokaźniejsza wygrana końcowa. Jaka może być ostatecznie? Wszystko zależy od przelicznika, który dostępny jest w każdej grze na widoku. Może on zapewnić wygrane rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy euro. W keno możecie grać zresztą także za darmo, co będzie doskonałą nauczką przed rozpoczęciem gry na pieniądze.