Numery keno

Numery keno pokazują nam, jakie opcje mogą zagwarantować poważne wygrane pieniężne. Dzięki nim bez większego zastanowienia dokonacie wyboru i przystąpicie do zabawy. Trzeba pamiętać, że jest to jedna ze słynniejszych, a przy tym najłatwiejszych gier kasynowych, jakie spotkacie na rynku. Dzięki temu z kolei nie musicie się absolutnie obawiać o to, że zasady będą skomplikowane, a wy niestety stracicie czas, który normalnie moglibyście przeznaczyć na dobrą zabawę. Przejdziemy w tym krótkim artykule do faktów i określimy wam, jak grać. Wspomnieliśmy, że numery keno to właściwie początek i koniec zabawy, ponieważ w tej konkretnej grze nie ma żadnego sprawdzonego systemu, który ma realny wpływ na potencjalne wygrane. Wszystko za sprawą tego, że mamy tu do czynienia z absolutną losowością. Z jednej strony poważna wada, z drugiej dzięki temu odchodzą wszelkie zmartwienia i niepotrzebne obliczenia.

Jak liczyć numery w keno?

Numery kenoGra Keno online bazuje na wykorzystaniu systemu liczbowego. To zbiór najczęściej 80 kulek, gdzie każda przypisany ma do siebie numer od 1 do 80. Zadaniem gracza jest tu wybranie od kilku (najczęściej 2) do maksymalnie 15 kulek. Gdy te będą już oznaczone, przyjdzie pora na wybranie wartości pojedynczego zakładu. To daje nam wiele możliwości i tylko wy sami zdecydujecie czy będą to niewielkie pieniądze, jak dla przykładu 0,5 euro czy też znacznie pokaźniejsze stawki. W sieci znajdziecie ok. 10 różnych gier typu keno, z czego różnice pomiędzy nimi to głównie szablon graficzny, ale też dźwięki i muzyka. Sam mechanizm pozostaje tu niezmienny, co wpływa na szybką naukę tej gry i możliwość przejścia do gry za prawdziwe pieniądze. Te dwie opisane czynności to właściwie wszystko, co musi zrobić gracz. Następnie system bądź krupier rozpoczyna procedurę losowania, gdzie wybieranych jest piętnaście (15) losowych kulek z numerami. Im więcej z nich będzie dopasowanych do waszego wyboru, tym większa potencjalna nagroda. Minimalnie musicie trafić trzy kulki, natomiast już przy 12 nagroda będzie maksymalna. Wynosi ona tutaj aż 10 tysięcy razy więcej niż stawka początkowa. To bardzo pokaźne kwoty pieniężne, co sprawia, że nie tylko wideo sloty i pozostałe gry stołowe mogą dostarczyć sporo adrenaliny i premii finansowych. Zabawa w keno jest prosta i szybka, za co dodatkowo odpowiada tutaj przycisk turbo. Jest on powszechny i znajdziecie go w każdej odsłonie tego tytułu. Dzięki niemu kilkakrotnie przyśpieszycie rozgrywkę i kulki pojawią się na ekranie niemalże natychmiastowo. Dzięki temu bez przeszkód szybko wznowicie zabawę i przejdziecie do kolejnych rund. Szansa na wygraną nie jest duża, jednakże stawki przez was grane bardzo często się zwrócą.

Jeśli mówimy o numerach w keno, to warto zwrócić uwagę na ich wykorzystanie w systemie na żywo. Taka opcja jest od czasu do czasu możliwa i polega na rywalizowaniu z prawdziwym krupierem, który poprowadzi dla was całą rozgrywkę. Losuje on kule i pokazuje do ekranu. Są one większe niż te w standardowym wydaniu, dzięki czemu bez trudu dojrzycie liczby. Nie będzie tu mowy o potencjalnym nieporozumieniu.

Co ciekawe, w keno można też grać za fikcyjne pieniądze. Są one stworzone przez deweloperów i pozwalają na solidny trening i poznanie tytułu. Taki tryb nie wymaga zakładania nowego konta, ani wpłat.