Największe wygrane na maszynach online Pragmatic Play

Poznaj największe wygrane w Pragmatic Play

Poznaj największe wygrane w Pragmatic PlayStudio deweloperskie Pragmatic Play odpowiada za dziesiątki pozycji, które hitem wdarły się na rynek. Nie będzie zatem dla was żadnym zaskoczeniem, jeśli napiszemy, że po tego typu rozwiązania sięga nawet tysiące graczy każdego dnia. Ich mechanizmy i sama funkcjonalność imponuje na tyle, że po prostu warto spróbować swoich sił. Marka dysponuje obecnie dodatkowo czterema wideo slotami, które oferują jackpoty progresywne, które z kolei wydają największe potencjalne wygrane. W tym artykule chcemy dokładnie sprawdzić jak wiele można wygrać i czego się spodziewać, jeśli spróbujecie sił właśnie w Joker’s Jewel, Monkey Madness, Fairytale Fortune lub Fire 88. Czekają pokaźne pieniądze, a wyniki uzyskiwane przez innych mogą być dla was właściwymi wytycznymi, których nie możecie pomijać. Zapraszamy do lektury i jak zawsze na tym etapie, życzymy potwornie dużych wygranych.

Na samym początku, zanim dojdziemy do etapu wskazywania największych sukcesów, dobrze jest powiedzieć, że nawet jeśli zdecydujecie się na normalne wideo sloty, również i one oferują wielkie wygrane. W sieci znajdziecie wiele przypadków graczy, którzy za pomocą jednego spina wygrywali kilkuset krotność swojego zakładu. W ten sposób wygrać można nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Pamiętajcie też, że minimalna stawka często jest znacznie niższa niż 1 euro, dlatego o duże wygrane pokusić się mogą też gracze, którzy nie mają większych pieniędzy. To wielki atut, który Pragmatic Play przełożyło na potężny plus.

W zakresie najwyższych wygranych, we wspomnianych wideo slotach jackpoty progresywne wahają się na poziomie od 10 do 25 tysięcy euro, co daje nam przecież przeszło 100 000 złotych. Aby sięgnąć po takie kwoty wystarczy zagrać za najwyższą stawkę w danej grze i wylosować kluczowe znaki dla danej pozycji, często są to scattery aktywujące grę bonusową lub podobne zagadnienia. Takie sukcesy losowane są średnio raz w miesiącu, aczkolwiek może to być tak częściej jak i rzadziej, w zależności od ilości graczy aktywnie spędzających czas w grach tego rodzaju. Przypominamy, że kumulacje progresywne bazują na ilości graczy i stawkach za jakie grają. Im więcej osób jest chętnych i im częściej grają, tym pokaźniejsze kwoty trafią do łącznej puli. Ta wzrasta masowo i nie dotyczy tylko jednego kasyna, lecz wszystkich na świecie, które wykorzystują te właśnie wideo sloty. To świetna wiadomość dla osób, które lubią grać o duże pieniądze i cenią sobie adrenalinę na takim poziomie.

Jak sobie pomóc z potencjalnymi wygranymi?

Jest kilka sposobów. Pierwszy z nich to oczywiście wszelkiej maści promocje. Jest ich w kasynach szalenie dużo. Mogą to być bonusy powitalne powiększające pierwsze wpłaty, ale też doładowania gotówkowe, cashback, darmowe spiny na nowości. Całość uzupełniana może być przez turnieje czy loterie, a także inne wyzwania. Na tej podstawie zyskacie środki dodatkowe, które spożytkować można na wideo sloty od Pragmatic Play, oferujące największe potencjalne wygrane. Sięgnijcie po nie i cieszcie się z sukcesu. Dodatkowo pomożecie sobie przez wirtualną walutę, która służy do szkolenia i poznawania mechanizmów czy poziomu RTP danej gry. Im dłużej poćwiczycie, tym większa wiedza w temacie. W ten sposób nie da się wygrać prawdziwej gotówki, ale jest to skarbnica możliwości, które przełożą się potem na sukces. Bo któż by nie chciał wygrać 100 tysięcy?!