Największe wygrane na maszynach online od Play'n Go

Gry od Play N’ Go znane są na całym świecie. Nie tylko poprzez potencjalnie duże jackpoty i wygrany ogólnie, ale wydaje się, że przede wszystkim przez unikatowe rozwiązania. Mechanika, funkcjonalność i metodyka przy grze w takie gry okazała się na tyle ciekawa, że każdego dnia na rozwiązanie decyduje się kilka tysięcy osób z całego świata. W tym krótkim artykule chcemy wam pokazać największe wygrane jakie odnotowano w wideo slotach. Część z nich to kwoty stosunkowo niskie. Gry jak Fruit Bonanza, Tasty, Luxury czy Bonanza w wydaniu Juice to jackpoty progresywne, aczkolwiek skupiające wokół siebie skromne grono fanów. Pula nagród wynosi tam od 100 do 2000 euro i sięga się po nią w różnych terminach. Niższe kwoty wygrywane sa średnio co dwa dni lub nawet 2 godziny, niektóre z kolei zdobywa się co dwa tygodnie i więcej. Wszystko zależy od danego rozwiązania. Jeśli chcecie sobie pomóc i wygrywać częściej, nadzorujcie potencjalne liczniki. Macie niemalże 100% pewności, że jeśli dana kumulacja została wygrana dziś, to nie padnie znowu w najbliższym czasie, co dowodzą publiczne dane serwowane przez chociażby studia deweloperskie. Poniżej pokażemy najwyższe wygrane, jak również podstawowe informacje jak powiększyć swoje szanse na sukces. Życzymy miłej lektury i trzymamy kciuki za przełamanie kolejnych barier.

Na jaką wygraną możemy liczyć w Play'n GO

Na jaką wygraną możemy liczyć w Play'n GOW zakresie najwyższych kwot, to są one szalenie zmienne. Przykładowo w Jackpot Poker zgarniecie nawet 100 000 złotych. Z kolei we Fruit Bonanza: Bonanza kwota ta będzie nawet o 25 000 większa. Sprawa ma się inaczej w takich hitach jak Casino Stud Poker w którym wygrano nawet 29 tysięcy funtów. Są jednak dwie pozycje z zakresu Play N’ Go, które biją na głowę każdą inną. Pierwszą z nich jest Fruit Bonaza: Super, gdzie wygrano niemal 70 000 funtów. Niekwestionowanym numerem jeden jest wszak Dream Chance, czyli najpopularniejsza gra z kumulacją progresywną od tego studia. Średnio co dwa tygodnie wygrywa się tam 150 000 funtów, co jest wartością niebagatelną i nic dziwnego, że gracz chcą na to polować. Jak sobie jednak pomóc, by rzeczywiście mieć szansę na tak potworny sukces? Poniżej kilka podstawowych porad, których dobrze jest się trzymać.

Korzystajcie z promocji. To przede wszystkim. Kasyna, które oferują gry Play N’ Go mają w swojej ofercie bardzo często dodatkowe rozwiązaania nie jak chociażby premię powitalną, doładowania gotówkowe, czyli słynne reload bonusy. Do tego dochodzą darmowe spiny przyznawane często nawet bez okazji czy też turnieje, wyścigi, loterie, dodatki z newsletterów, urodzinowe. Możliwości jest wiele, a każde z nich można następnie zrealizować właśnie w kluczowych jackpotach. Pamiętajcie też, że nawet wideo sloty, które nie wykorzystują tego rozwiązania potrafią dostarczyć nagrody rzędu kilku tysięcy funtów. Wystarczy się wstrzelić w dobry układ. Pomóc wam może także właściwa selekcja gier oraz szkolenie, które odbędziecie przy okazji wykorzystania wirtualnej waluty. Są to fikcyjne pieniądze, które pozwolą nauczyć się mechanizmu danej gry. Poznacie jego RTP, a także gry i rozwiązania bonusowe. Niby drobnostka, ale znacznie pomoże w konkretnych działaniach.

Największe wygrane na automatach od Play N’ Go to konkretne wartości, które nie tylko dodadzą gotówkę do dalszej gry, ale mogą nawet zmienić wasze życie, szczególnie w Dream Chance.