Największe wygrane na automatach Merkur Gaming

 Największe wygrane na automatach od Merkury Gaming

Największe wygrane na automatach od Merkury GamingWideo sloty i ogólnie gry Merkur Gaming to twory, które doskonale sprawdziły się na rynku. Wielki na to wpływ miał m.in. duże wygrane, które trafiały do użytkowników, którzy decydowali się na podjęcie takich kroków. Jakie zatem były największe sukcesy? O tym opowiemy w tym właśnie artykule. Nie ma jednak sensu podawać suchych danych, jeśli najpierw nie przybliżymy sobie należycie marki. A o tej zdecydowanie jest co mówić, zwłaszcza, gdy dowiecie się, że zatrudnia ponad dziesięć tysięcy osób z całego świata, a ich tytuły produkowane są w 40 krajach naszego globu. Nic dziwnego, że dochody są tam stale powiększane. Wzrasta bezpieczeństwo, innowacyjność, sama paleta produktów i więcej. Jest w czym przebierać, dlatego też gracze mogą liczyć na naprawdę pokaźne kwoty pieniężne uzyskiwane z samej rozrywki.

Wśród gier oferowanych przez tego dewelopera znajdziecie takie hity jak 221B Baker Street, 77 777, Achilla, Age of Machines, Blazing Sparkle, Coin of Gods, Criss Cross czy Daring Darlings. Możliwości jest oczywiście wielokrotnie więcej, ale wspominamy o grach, ponieważ stawki, które możecie w nich uzyskać są bardzo do siebie zbliżone. Mając zatem na względzie poszukiwanie hitów, które oferują jak najwięcej, możecie po prostu sięgnąć po tę grę, która spodoba się wam najbardziej. Nie ma tu klasycznych typów, które oferują jackpoty progresywne. Co to oznacza? Niektóre wideo sloty koncentrują się wokół kumulacji progresywnych, co oznacza, że są one coraz większe aż do momentu, gdy któryś z graczy rozbije bank i wygra jednego z jackpotów. Takie wygrywane oparte są o grę wszystkich graczy z całego świata i nie ma znaczenia kasyno w którym gracie, ta kwota i tak rośnie. Nie ma co ukrywać, to wielki atut. Z drugiej strony nie warto się jednak do Merkura zrażać, bowiem potencjalne wygrane są tu i tak bardzo pokaźne i pomogą wam nie tylko z dalszą grą, ale też z kupnem… cóż, chociażby luksusowego samochodu. Dlaczego tak piszemy? Już to tłumaczymy.

Jakie premie oferuje Merkur Gaming w kasynie online? 

Tutaj nie notuje się tak spektakularnych wygranych, albowiem wiele osób z większą gotówką bardziej preferuje naziemne kasyna. Mimo wprowadzenia kasyn na żywo, ten stan rzeczy nadal nie uległ zmianie. Często wygrane w kasynach internetowych pozostają anonimowe, niezbyt znane dla innych. Najwięcej o takich stawkach możemy dowiedzieć się z popularnego serwisu YouTube. Wielu graczy online, którzy odwiedzają kasyna na żywo, prowadzi streaming swych akcji. I tak pewnego dnia jeden z graczy wygrał 10 000 euro. Co ciekawe, zdarzyło mu się to parokrotnie, choć pewnego dnia sam przegrał blisko dwa razy więcje. Gracze w kasynach online nie chcą ryzykować bardzo wysokimi sumami, przez co nie możemy rozpisywać się o wygranych w setkach tysięcy czy milionach, gdyż takie zdarzają się tylko w prestiżowych kasynach naziemnych. Merkur bez dwóch zdań nie jest deweloperem, który zaoferuje więcej niż kilkadziesiąt tysięcy euro. Jest to miejsce dla tych, którzy konsekwentnie będą budować swą pulę wygranych, stawiając z czasem coraz wyższe stawki. W taki oto sposób można z czasem uzbierać całkiem sporą sumę. Mało jest osób, które chcą ryzykować dużymi stawkami w tych grach, aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że wcale nie jest to negatywny czynnik. Część z funkcjonalności nastawiona jest tu na wybranie pięciu głównych znaków w jednym układzie, jednakże to nie one zapewnią większe wygrane. Za te odpowiadają kluczowe dodatki z każdej gry. Jest ich kilka i poniżej je dla was jeszcze opiszemy. Pewne jest natomiast to, że do największych wygranych w slotach Merkur Gaming zaliczyć można kwoty rzędu 20, może nawet 80 tysięcy euro, w zależności od otrzymanego mnożnika i gier bonusowych. Oficjalne dane o najwyższej wygranej w historii nie ma, dlatego wszelkie szacunki należy opierać właśnie na dane możliwych wygranych, które udostępniane są bezpośrednio w grach. Przykładowo jeśli maksymalny układ daje 500 żetonów, a do tego otrzymacie mnożnik pięciokrotny, wygracie 2 500 żetonów, co przy stawce 10 euro za każdy żeton da aż 25 000 euro. Taka kwota jest już pokaźna i padała w grach od dewelopera wielokrotnie. Jak sobie pomóc w podbijaniu tej wartości? Oto kilka niezawodnych sposobów:

  1. Symbole Wild: Wymieniają one znaki, które graniczą z symbolem Wild, dając tzw. Fazę re-spin. To ponowne zakręcenie tymi znaczkami, dzięki czemu gracz może powiększyć swoją wygraną nawet wielokrotnie. Wszystko zależy od końcowego układu, rzecz jasna,
  2. Symbole Scatter: najczęściej odpowiedzialne za uruchomienie darmowych spinów. Faza free spins pozwala uzyskać np. 20 zakręceń, które mają taką samą wartość jak poprzednia zagrywka. Dzięki temu bez ponoszenia kosztów możecie wygrać nawet 20 razy z rzędu, tu również można włączyć fazę re-spin oraz odnowić sobie obroty, jeśli traficie raz jeszcze na wskazaną ilość Scatterów,
  3. Symbole bonusowe: na koniec zostawiliśmy jeszcze symbole bonusowe, które najczęściej włączą nam grę dodatkową. To mini gierka, która pozwoli się rozerwać poprzez dodatkowe możliwości, nową grę, losowanie nagród i znacznie więcej, w zależności od tytułu.

Opcji jest więcej, a wszystkie możecie dodatkowo przetestować za pomocą wirtualnej waluty, która jest nieskończona i nie wymaga rejestracji.