Największe wygrane na automatach kasynowych QuickFire

Quickfire, czyli studio bezpośrednio podlegające Microgaming przygotowało bardzo szeroką ofertę gier, w tym tych progresywnych, gdzie wygrane sięgają znacznie większych kwot niż standardowo. Mając to na względzie chcielibyśmy przygotować wam artykuł na podstawie którego dowiecie się jakie obecnie mamy największe wygrane w zakresie tego studia deweloperskiego, jak często one padają oraz które tytuły okazują się nastawione najbardziej na samych graczy. Taka wiedza pomoże wam zaoszczędzić czasu i pieniędzy, szczególnie wówczas, gdy poza dobrą rozrywką liczy się dla was właśnie konkretna kwota pieniężna, która czeka w wideo slocie. Opcji jest naprawdę dużo, co zresztą podkreśla tysiące graczy z całego świata, którzy każdego dnia sięgają po propozycje od Quickfire. Jest w czym przebierać, dlatego nie zwlekajcie i próbujcie swoich sił już w tej chwili.

Szeroki wybór gier progresywnych

Szeroki wybór gier progresywnychTrzeba we wstępie zaznaczyć, że studio tworzy dziesiątki gier. Najpopularniejsze z nich to Playboy, Terminator, Avalon, Game of Thrones czy też produkty licencjonowane: Battlestar Galactica™, Hitman™, Lara Croft: Tomb Raider™ and Hellboy™. Możecie w nie zagrać w wybranych kasynach sieciowych, aczkolwiek pozycje od tego dewelopera dostępne są tez w lokalach stacjonarnych, gdzie prym wiedzie przede wszystkim Golden Peach. Ten wideo slot oferuje wygrane nawet na miejscu rzędu kilkuset dolarów. W przypadku samych gierek sieciowych można się spodziewać wygranych rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych, które często padają za pomocą gier bonusowych, symboli Wild i Scatter, bądź też przy użytku darmowych spinów. Każda z tych funkcjonalności dostępna jest oczywiście w grach tego dewelopera. Łącznie zaoferuje on wam ponad 400 slotów, dostępnych w 20 językach niemalże na całym świecie. Nowości pojawiają się każdego miesiąca, dlatego i to jest aspekt o którym dobrze jest wiedzieć. W zakresie największych wygranych na jakie możecie liczyć, są to kwoty do 100 000 euro, czyli ponad 400 000 złotych i taka wygrana będzie tu maksymalna. Pamiętajcie, że sięgnąć po nią można wyłącznie wówczas, gdy gracie za najwyższe dostępne w wideo slocie stawki. Co prawda jackpoty wygrywać można również przy mniejszych wartościach, to nie będą one aż tak znaczące. To podstawowa zasada kumulacyjnych systemów: im grasz za więcej, większe ryzyko, większy potencjalny sukces.

Jak w ogóle poprawić swoje szanse w stosunku do kasyna? Możecie tego dokonać poprzez promocje. Są one liczne i zależne od operatora. Może to być premia powitalna, ale też reload bonus (doładowanie gotówkowe, przedłużenie akcji powitalnej), cashback, darmowe obroty, wyścigi w formie rankingu dla wszystkich użytkowników czy też loterie z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi. Opcji jest bardzo dużo, dlatego tak istotne jest, by przy rejestracji zadbać należycie o to, by sprawdzić pełną ofertę i opinie panujące o kasynie. Promocje to jedno, ale pomoże wam także własne doświadczenie. Możecie je nabywać poprzez grę z użyciem wirtualnej waluty. To fikcyjne pieniądze, które nie są ograniczane przez Quickfire, tak czasowo jak i ilościowo. Potestujecie, poznacie mechanizm i funkcjonalność, po czym będziecie gotowi do rywalizacji. Wielkim atutem tego dewelopera nie tylko są przyzwoite wygrane, ale bardzo przejrzysty system rozgrywki, który spodoba się przede wszystkim osobom ceniącą klasyczne rozwiązania, banalne w użytkowaniu. Przypominają one jednorękich bandytów, gdzie po prostu ceniło się świetną zabawę i potencjalnie duże pieniądze stojące za tematem.