Moje ulubione top 5 slotów od GameSys

Gracze, którzy mają za sobą dłuższą rozgrywkę, doskonale wiedzą, że studia deweloperskie mają swoje utarte schematy, którymi lubią się kierować. Nie inaczej jest przy GameSys, które buduje swoją otoczkę według wskazanych rozwiązań. Istnieje jednak co najmniej pięć ich tytułów, które znacząco odbiegają od głównych trendów, dostarczając nam prawdziwych bomb, które oczarują nawet najbardziej wymagającego gracza. O ile The Godfather czy Agatha Christie może być dla was dobrze znane, tak pozostałe tytuły, które tu wymienimy, często nie należą do hitów. A szkoda, w czego zmianie zresztą postaramy się pomóc. Istnieje bowiem sporo przesłanek i mechanizmów, które sprawią, że zakochacie się tu na zabój. Oto TOP5 od GameSys, które musicie znać!

Poznaj 5 najlepszych slotów od GameSys

Poznaj best 5 slots od GameSysThe Godfather - Istnieje wiele konwersji automatów podobnych do Ojca Chrzestnego, produkowanych na potrzeby gier stacjonarnych i online. Ale „Ojciec chrzestny” Gamesysa to prawdziwa okazja. Zawiera zdjęcia Corleone’a i stróżów na ciemnym i autorytatywnym tle biura. Francis Ford Coppola wyreżyserował najlepszy film z 1972 roku na podstawie powieści Mario Puzo. Film dostarczył także Oscary dla Marlona Brando jako najlepszego aktora i najlepszego scenariusza adaptowanego dla Coppoli i Puzo. Ta adaptacja automatów to wyrafinowane podejście do filmu ze stonowanymi muzycznymi dodatkami. Symbole obejmują niektóre postacie, a także samochód, pistolet, makaron, wino i złoty telefon. Wild Symbol to róża. Gdy zostanie użyty do stworzenia zwycięskiej kombinacji, płatek spada i unosi się na dole ekranu.

Agatha Christie - Ta gra jest doskonałym przykładem tego, dlaczego nie należy oceniać książki po okładce. Na pierwszy rzut oka gra wygląda na rodzaj automatu, wobec którego zazwyczaj przechodziłbym obok. Ekran jest niezwykle prosty, a grafika mocno kreskówkowa. W każdym razie, kiedy już zaczniesz, grafika nie ma tak dużego znaczenia. Założenie jest naprawdę zabawne. Symbole obejmują pannę Marple i Poirot’a, a także maszynę do pisania, książki i truciznę. Muzyka dodaje trochę napięcia, nie doprowadzając cię do szału. Cechy gry zmieniają opinie na temat prostoty tej gry. Po prawej stronie bębnów znajduje się Free Spin Meter. Za każdym razem, gdy zaczynasz nową grę, miernik wskazuje liczbę dzikich symboli na planszy. Za każdym razem, gdy na ekranie pojawi się osiem lub więcej takich znaków, wejdziesz do rundy bonusowej ‘Tajemnicze darmowe obroty’.

Guardians of Ice and Fire - Przechodzimy z bardziej spokojnych gier na te pełne emocji i efektów specjalnych. Teraz, jeśli jesteś entuzjastą superbohaterów, nawet nie rozważysz pominięcia tego tytułu. Nie, nie jest to gra firmowa Marvel ani DC, ale w tym przypadku to nic złego. Nie oceniaj tematu gry Guardians of Fire and Ice zbyt surowo, ponieważ cała koncepcja spisuje się tu idealnie. Istnieje wiele dodatkowych funkcji, najbardziej docenicie jednak wirujące bębny lub „bębny deszczowe”, jak je nazywa Gamesys. Zamiast obracających się bębnów wrzutowych, symbole pojawiają się na górze ekranu. Gdy otrzymasz zwycięskie kombinacje, symbole te spadną z ekranu i zostaną zastąpione nowymi. Możesz zatem zagrać w kilka gier z rzędu. Po prawej stronie znajduje się licznik premii, który tworzy podobną koncepcję do gry Agatha Christie. W tym przypadku licznik liczy symbole Scatter. Zamiast ośmiu potrzebujesz czterech, by otrzymać pięć darmowych spinów.

Nuts and Bolts - W grze znajdziesz orzechy, śruby i narzędzia. Ma specyficzny, futurystyczny charakter, a muzyka przypomina ulubione kreskówki. Funkcja niestandardowa (dodatkowa) nosi nazwę „Zwycięskie serie”. To trochę jakby kołowrotki z deszczem, które podążają w innym kierunku. Za każdym razem, gdy otrzymasz wygrywającą kombinację na linii wypłat, ekran gry drży i elektryzuje się. Jeden zwycięski układ tworzy tu okazję wywalczenia kolejnego, dzięki czemu cała rozgrywka jest ciągła i gwarantuje pokaźniejsze wygrane. Gra jest mocno kreskówkowa i w tym przypadku prostsze oznacza lepsze. Aż chcesz skupić się na zwycięskich seriach i wszystkich towarzyszących im dzwonkach i gwizdkach. Nuts and Bolts ma maksymalną wypłatę 7500 kredytów. Nie jest to dużo, ale z drugiej strony gwarantuje znacznie częstsze wygrane niż zwykle.

Airplanes  - Gra oferuje fajne, ekscytujące funkcje i dużo akcji. Tytularne Samoloty to prawdziwy odlot. Ekran jest skonfigurowany tak, abyś czuł się tak, jakbyś siedział w prawdziwym automacie do gier. Ma konsolę 3D, w której klikasz te same przyciski, co w kasynie stacjonarnym. Od samego początku gra kasynowa online nacechowana będzie unikatowymi rozwiązaniami. Wszystkie symbole będą tu samolotami. Gdy jesteś na bieżąco z różnymi rodzajami samolotów, będziesz w stanie bez trudu odróżnić jeden od drugiego. Po naciśnięciu przycisku „zakręć” usłyszysz dźwięk, jakbyś grał na jednym ze starszych klasycznych automatów do gier. Pojawi się kliknięcie i obracające się bębny. Wszystkie dostępne efekty dźwiękowe to tradycyjne dźwięki wrzutowe. To gra retro, więc jeśli lubisz oryginalne automaty sprzed dziesięcioleci, spodoba ci się ten szczególny tytuł od Gamesys. Kolejnym powodem, dla którego hit znajduje się na tej liście, to potencjał nagrody. W tej grze do zdobycia jest do 50 000 kredytów. Możesz grać wyjątkowo zachowawczo za grosze na każdej z 20 linii. Jeśli masz gotówkę na grę, możesz postawić do 200 żetonów na pojedynczy obrót. Różnica spora, prawda?

A ty jaką grę GameSys wybierzesz?