Maszyny owocowe online w kasynie Playamo

Playamo jest kolejnym z kasyn, które oferuje szeroką paletę produktów w zakresie automatów owocówek. Gry te popularne są na całym świecie i chętnie sięga po nie setki tysięcy osób każdego dnia. Co za nimi przemawia, skoro często okraszone są bardzo prostą szatą graficzną i dźwiękami? Głównie właśnie sama prostota. Osoby, które cenią sobie szybką rozgrywkę, pozbawioną zbędnych dodatków, które wymagają dodatkowego skupienia, polują właśnie na owocówki. Znajdziecie w nich wszystko to co najłatwiejsze w obsłudze i co jednocześnie zapewnia sporą dawkę adrenaliny. Nie możemy zresztą zapominać, że takie automaty również skupiają wokół siebie duże wygrane, które często sięgać mogą nawet i przeszło 100 000 złotych w gotówce. Jest to zatem odpowiednia motywacja, chociaż w przypadku osób, które sięgają po takie rozwiązania, nie jest to absolutnie główny motywator. Dlatego też poświęcimy ten artykuł na informacje, które pomogą wam w dokonaniu właściwych wyborów z zakresu gier jednorękiego bandyty, jak to często mówi się właśnie na owocówki i tytuły klasyczne.

Pamiętajmy, że ich głównym przesłaniem są oczywiście owoce, zatem jeśli już na obrazku głównym znajdziecie owoc, będzie to właśnie taki rodzaj zabawy. Nie braknie w nim cytryn, pomarańczy, jabłek, śliwek, wisienek czy też arbuza. Naturalnie spotkać możecie również i inne znaki jak BAR, siódemki czy popularne gwiazdki.

Automaty owocówki w zestawieniu Playamo

Automaty owocówki w zestawieniu PlayamoSame automaty owocówki nacechowane są prostymi rozwiązaniami, dlatego też powierzone muszą być największym i najpewniejszym studiom deweloperskim. Tak jest w przypadku Playamo, które współpracuje bezpośrednio z NetEnt, Microgaming, Quickfire, IGT, Play N’ Go czy też Evolution Gaming. Każda z tych marek ma w swojej ofercie propozycje owocówek, ale oczywiście wybór zawsze pozostawiamy wam. Spodziewać się możecie m.in. takich gier jak Mystery Reels, Twin Spin, Fruit Shop, Mystery Joker 6 000, Golden Jokers Wild, Fruit Warp czy Sweet 27. Nie każda z tych pozycji nacechowana jest prostym układem graficznym. Niektóre gry owocowe mają bowiem ciekawe rozwiązania i bazują na dodatkowych animacjach, których oczywiście pod koniec ubiegłego wieku brakowało. Poniżej podamy kilka funkcjonalności, które pokażą wam na czym przede wszystkim bazują te gry:

  • Klasyczne bębny obrotowe i rzędy: zwykle w grach nowoczesnych mamy do czynienia z układem 5-bębnowym. W przypadku owocówek często tych bębnów jest mniej – trzy (3). Samych linii zwycięstwa jest też od jednej do pięciu, co biorąc pod uwagę nawet kilka tysięcy w grach nowoczesnych, wydawać się może wartością skromną. Wpływa to jednak na prostotę zabawy, łatwo poznacie co i dlaczego wygrywa, co jest przyjazne i błyskawiczne w samej zabawie.
  • Tryb Gamble: czyli inaczej hazard. Na podstawie tego rozwiązania po każdej pojedynczej wygranej (wygrany spin), pojawia się szansa zainwestowania wygranej kwoty i wyboru karty, czerwonej lub czarnej, co w razie sukcesu podwoi wasze środki. Szansa na sukces to aż 50%, co jest bardzo pokaźną kwotą. Oczywiście, jeśli wypadnie niewłaściwa wartość, wygrana przepada.
  • Wild: metoda stosowana jest dość często, bowiem ukrywa się je pod znakami kluczowymi, często pod logotypem gry. Pozwala ona na mnożniki wygranych, nawet wielokrotne, ale potrafi mieć także inne rozwiązania o których przeczytacie bezpośrednio po przejściu do gry,
  • Scatter, Bonus, Free Spins: to dodatkowe pomysły, chociaż znacznie rzadziej spotykane. Głównie z prostego względu – owocówki mają być banalne w użytkowaniu i pozbawione takich właśnie wdrożeń. Oczywiście jednak czasem znajdą się perełki, które pozwolą wam na zestawy darmowych spinów czy też gry bonusowe, które powiększają potencjalne wygrane. Nie jest bowiem powiedziane, że w tytułach tego typu nie znajdziecie chociażby jackpota progresywnego, co powiększa wygrane nawet do więcej niż 100 000 złotych w jednym tylko zakręceniu.

Podane wyżej funkcjonalności to tylko część z całego zestawienia na jakie może liczyć każdy z zainteresowanych graczy. Możliwości jest przecież więcej i tylko od was zależy, czy je odkryjecie. W owocówki możecie pograć całkowicie za darmo. Playamo udostępnia gry demo, które włączą się po naciśnięciu wybranego obrazka, kierującego was bezpośrednio do tytułu. Taka waluta nie wymaga rejestracji, wpłat i deklaracji, jest też nieograniczona czasowo i ilościowo, dzięki czemu poznacie system w doskonałym stopniu, co potem pozwoli wam pograć już za prawdziwą gotówkę bez żadnych obaw i zmartwień. Poniżej chcemy wam jeszcze zaprezentować promocje od tego kasyna, na podstawie których w owocówkach zwyciężycie bardziej pokaźne kwoty, inwestując jeszcze mniej własnych środków.

Promocje w Playamo, a owocówki

Promocje w Playamo, a owocówkiDecydując się na założenie konta w Playamo otrzymacie możliwość do zyskania konkretnych promocji, często przy wpłatach. Na dzień dobry zdecydowano się opracować wdrożenie, które zapewni wam o 100% więcej środków do 100 euro. Łączne saldo będzie zatem wynosić aż 200 euro na rywalizację. Oczywiście możecie to jeszcze poszerzyć o drugą wpłatę, która da wam jeszcze 50% do 200 euro w premiowej gotówce. Jak czytamy na stronie, wiąże się to z odpowiednim regulaminem: „Bonusowe środki i zablokowane środki, a także jakiekolwiek wygrane wygenerowane przez bonus nie mogą zostać wypłacone do momentu spełnienia warunku obrotu bonusem. Warunek obrotu bonusem: Bonus musi zostać obrócony minimum 50 razy w ciągu 5 dni po otrzymaniu bonusu. Na przykład, jeśli przyznany bonus to 100 euro, musisz obrócić łącznie 5 000 euro (100 euro x 50) w kasynie w ciągu 5 dni przez możliwością wypłaty bonusu.” Samych propozycji jest jednak znacznie więcej, od codziennych mega nagród, poprzez słynny już kalendarz z ofertami darmowych spinów, doładowań gotówkowych. Do tego dochodzą weekendowe niespodzianki, jackpoty dla każdego czy turbo doładowania. Jest w czym przebierać i pod tym względem Playamo bez wątpienia jest jedną z najaktywniejszych i najciekawszych marek świata. Każda promocja powiązana jest rzecz jasna z regulaminami, które musicie przeczytać i zaakceptować. Biorąc pod uwagę, że zapewnią one dodatkowe środki do gry w owocówki, ale też w gry stołowe i inne tytuły, jest to okazja wobec której nie powinno się przechodzić obojętnie.

Oczywiście kasyno to także inne zagadnienia, w tym wydanie live, rywalizacja na urządzeniach mobilnych czy po prostu, obsługa klienta. W przypadku Playamo, jest ona dostępna przez całą dobę, również w święta, w wybranym przez siebie języku. Możecie skorzystać z ich pomocy za każdym razem, gdy jest ona wymagana, dlatego bez obaw uruchomcie czat na żywo, który dostępny jest na witrynie. Z jego pomocą unikniecie konieczności pisania maili i oczekiwania na zwrot czy też płacenia za usługi telefoniczne. Wszystko to wpływa na wysoki poziom zadowolenia i czerpanie radości z owocówek kasyna.