Maszyna hazardowa Sails of Gold online

Jeśli chodzi o darmowe maszyny hazardowe zaprezentowane przez studio Play N’ Go, to możecie być pewni, że uzyskacie przeżycie całkowicie unikatowe. Tak też jest w przypadku tytułu Sails of Gold, czyli tradycyjnej gry na maszynie online, zaprezentowanej przez tą ekipę deweloperską.

Na co dokładnie możecie liczyć?

Znajdziemy tam pięć bębnów, trzy rzędy do gry, a także 10 zwycięskich układów, które w maksymalnej odsłonie zagwarantują nam1 000 żetonów. Skupcie się zatem na charakterystycznej grafice tych symboli oraz tła, jak również dźwiękach, które towarzyszyć będą rozrywce, być może przez najbliższe godziny (dźwięk możecie wyciszyć!).

Nie będzie dla was zaskoczeniem, że Play N’ Go zagwarantowało możliwość rywalizacji przy pomocy wirtualnej waluty. Zapewni to opcje testowania, sprawdzania symboli, jakie tam występują (a jest ich kilka) czy samego mechanizmu, bazującego na dolnym panelu czy spisie wszystkich układów, jakie zapewniają wam wygrane na dłuższą metę.

Sails of Gold oparte jest na klasycznym wyglądzie maszyny z lat 90. XX wieku. Całość jest niezwykle prosta (maszyny wrzutowe najwyższych lotów. Procent zwrotu do gracza [popularne RTP – przyp.red] wynosi aż 96,25 procenta.

Znajdziecie tam symbole karciane, czyli 10, J, Q, K, A, ale także kamienie szlachetne osadzone na wisiorku, Kapitana statku czy herb słynnego rodu. Klimaty morskie będą odczuwalne od samego początku zabawy aż do jej zakończenia.

Poniżej przetestujesz tą maszynę hazardową za darmo.

Sails of Gold

3.5/5
Maszyna hazardowa Sails of Gold online