Maszyna hazardowa Royal Masquerade za darmo

Maszyna hazardowa Royal Masquerade jest jednym z najbardziej kompleksowych slotów w historii.

Twórcami jest ekipa ze studia deweloperskiego Play N’ Go. Całość oparta jest o festiwal wenecki, znajdziemy tam zatem przebierańców, grajków z gitarą, same maski czy symbole karciane, w tym A, K czy Q i J, 10. Grafika jest niezwykle piękna i to przyciągnie waszą uwagę od początku. Przycisk spinowania zamieszczono dość nietypowo, bo po prawej stronie, przy środkowym rzędzie. Tych ogólnie mamy trzy, do tego pięć bębnów i pięć układów zwycięskich.

Jeśli chcecie przetestować maszynę hazardową Royal Masquerade za darmo, nie będzie z tym problemu. Dev team zapewnił taką opcję, dlatego świetnie zrealizujecie swoje cele i poznacie mechanikę, w tym gry bonusowe czy każdy potencjalny dodatek. Nie wymaga to posiadania konta czy wpłacania pieniędzy, wystarczy kliknąć w grę poniżej Czysta przyjemność i edukacja.

W tytule są dwa szczególne dodatki: Free Spiny i Hazard. Ma także symbole złożone Wild oraz scattery. To łącznie cztery aspekty o których warto pamiętać podczas gry. Maksymalnie zyskamy w ten sposób dla przykładu 20 prób za friko, a przy tym pozmieniamy symbole na mapie. Możemy też obstawiać wygrane i liczyć na ich podwojenie. Zabawa podczas tego karnawału przechodzi na całkowicie inny poziom.

Zacznijcie zatem swoją przygodę już teraz i sięgnijcie po sporo kasy!

Royal Masquerade

3.5/5
Maszyna wrzutowa Royal Masquerade za darmo