Leprechaun goes Egypt automat online

Tytuł może być lekkim zaskoczeniem, nie sądzicie? Automat online o nazwie Leprechaun goes Egypt. Trochę pomieszały mu się kierunki. Ale właśnie dzięki temu Play N’ Go wytworzyło niesamowitą i nietypową atmosferę. Chcesz na własnej skórze ją poczuć? Poniżej wersja dla zabawy, za darmo i bez rejestracji.

Ten wideo slot opowiada o skrzacie, który z pełnymi złota kieszeniami wylądował bezpośrednio w Egipcie. I zabrał ze sobą 5 bębnów, 3 rzędy i 20 płatnych linii. Postarał się o to, aby dać nam dużo frajdy, bo jackpot ustalił na wysokości 3 000 żetonów, do tego dosmarował poziom zwrotu do gracza wynoszący 97%. To popularne Return To Player robi wrażenie, nawet na zaawansowanych graczach. Poza nim na planszy znajdziecie mumię, sfinksa czy znaki karciane, mocno podrasowane pod kątem starożytnego Egiptu.

Jeśli chcecie sprawdzić, czy Leprechaun goes Egypt przypadnie wam do gustu, możecie tego dokonać przy pomocy opcji wirtualnej gotówki. Zagracie dzięki niej za darmo, nie rejestrując konta i nie składając żadnego depozytu. Pozwoli to na test mechaniki, gier bonusowych, ocenicie także, czy szata graficzna odpowiada waszym wymaganiom.

Gracze mogą powiększać swoje wygrane za pomocą przycisku „hazard”, który pojawia się po każdej bazowej wygranej. Te kwoty można nawet zwiększać czterokrotnie, chociaż należy mieć na uwadze, że jeśli nie wstrzelicie się w odpowiedź systemową, tracicie cały dorobek wygrany na tym tapie.

Do tego darmowe spiny i gra bonusowa!

Leprechaun goes Egypt

4.0/5
Leprechaun goes Egypt automat online