Lady of Fortune maszyna wrzutowa online

Lady of Fortune pokaże wam, jak dużo macie szczęścia. Wcielcie się w rolę wróżki, która próbuje sprawdzić, co czeka nas w przyszłości. Ta maszyna wrzytowa online to ‘dziecko’ studia Play N’ Go, dlatego możecie być pewni, że jego charakterystyka będzie dość nietypowa i wciągająca. Poza szczęśliwymi siódemkami nie braknie króliczych łapek, podkowy, kostek do rzucania czy wielu innych symboli, które skojarzą się wam z pewnego rodzaju drobną magią i przewidywaniem. Wszystko to na systemie 5-bębnowym, z 3 rzędami i 15 liniami.

Jackpot stanowi dość ważny element zabawy, ponieważ gwarantuje wygraną w wysokości 2 500 żetonów. RTP ustalono na poziomie 96%.

Naturalnie w Lady of Fortune zagracie także za darmo, co jest ciekawym pomysłem, gdy nie jesteście pewni, czy warto. Sprawdzicie dzięki temu mechanizm, szatę graficzną, układy i możliwości bonusowe. Nie jest do tego potrzebne żadne konto ani tym bardziej dokonywanie depozytów, nawet najniższych.

Nie brakło tutaj ikon Wild, które zamieniają wszelkie inne symbole, poza tymi bonusowymi. Jeśli uda się dzięki temu wygrać, sama nagroda będzie dwukrotnie wyższa, niż normalnie. Do całości dodano także grę bonusową, która zostanie uruchomiona za każdym razem, gdy na planszy pojawią się trzy symbole ją uruchamiające. Wybierzecie wówczas jeden z przedstawionych symboli, a to da wygrane większe nawet 150 razy.

Lady of Fortune

1.5/5
Lady of Fortune maszyna wrzutowa online