Kupon keno

Gra Keno jest jedną z najłatwiejszych gier hazardowych na świecie. Wszystko za sprawą niebywale prostego systemu rozgrywki. Weź zatem kupon keno w dłoń i dołącz do zabawy. Kasyna internetowe oferują różne odmiany tej gry. Uważana jest ona jako produkt dodatkowy, dlatego najczęściej u każdego operatora znaleźć będzie można jedynie kilka odsłon tej produkcji. Ich rozwiązania mechaniczne będą do siebie podobne, a główne różnice polegać będą na szacie graficznej, dźwiękach i muzyce, którą zastosowało dane studio deweloperskie. Spośród marek, które koncentrują się na budowie nowych tytułów, możecie być pewni, że keno dostępne będzie w NetEnt, Microgaming, czy też chociażby Play N’ Go czy Evolution Gaming. W przeciwieństwie do innych gier stołowych, jak chociażby blackjack i ruletka, w przypadku keno system gry pozostaje praktycznie niezmienny. Jeśli zatem spotkacie kilka odmian tej gry, to nie będzie tu mowy o dziwnych rozwiązaniach. Dzięki temu raz poznany regulamin pozostanie z wami już do końca, co oczywiście oszczędzi czasu w przypadku nauki potencjalnie nowych fragmentów. To ciekawe rozwiązanie dla osób, które cenią klasyczne i stabilne rozwiązania.

Kupon kenoJak natomiast prezentuje się tu sama rozgrywka?

Co może dać wam kupon keno i jak go rozegrać? Cóż, jak już napisaliśmy we wstępie, nie ma w tym nic trudnego. Sama gra opiera się na prostej planszy, na której znajdziecie 80 cyfr. Celem gracza jest wybranie od dwóch do maksymalnie piętnastu pozycji, które najczęściej oznakowane są przez piłeczki. Te liczby będą do was przypisane. Następnie użyjecie swojego kuponu i wybierzecie stawkę za jaką chcecie zagrać pojedynczą grę. Ich wartość jest absolutnie dowolna i zależna od kasyna internetowego w jakim wylądujecie. Często będzie to zaledwie 50 groszy, aczkolwiek znamy rozwiązania w których może to być nawet kilkadziesiąt złotych i więcej. Po takiej selekcji – a są to praktycznie dwa jedyne możliwe ruchy gracza – następuje rozruch systemu, który losuje aż piętnaście cyfr. Można to zadanie przyśpieszyć. Zwykle na planszy udostępnia się dodatkowo przycisk TURBO. Odpowiada on za kilkukrotne przeskoczenie czynności i szybsze losowanie. Wybieranych jest piętnaście kulek, które będą dopasowane do waszych sugestii. W zależności od tego ile ich trafiliście, przysługiwać wam będzie nagroda, która dodatkowo mnożona będzie przez określoną stawkę. W zależności od rodzaju gry wygrywają ustawienia w których trafiliście co najmniej trzy (aczkolwiek zwykle są to cztery) liczby. Maksymalnie wasz kupon keno może zagwarantować piętnaście celnych strzałów, które przekładać się będą na pomnożenie nagrody dziesięć tysięcy razy. W praktyce oznacza to, że jeśli zagraliście za pięć złotych, wygracie dokładnie 50 000 złotych. To już bardzo pokaźna kwota wobec której nie można przejść obojętnie. Gra w keno to nie tylko czysta zabawa i relaks, to również spora dawka adrenaliny, jeśli weźmiemy pod uwagę potencjalne możliwości.

Pamiętajcie także, że keno to również wydanie na żywo. Niektóre kasyna internetowe decydują się rozwinąć swoją ofertę gier stołowych, dzięki czemu ta opcja również trafia w ręce prawdziwego krupiera. Dzięki temu taka osoba poprowadzi nam rozgrywkę, porozmawia z nami, oceni sytuację oraz wyjaśni regulamin, jeśli zajdzie taka potrzeba. Tu również stawki są dynamiczne i można je do siebie dostosować. Jak zatem sami widzicie, jeden kupon keno daje naprawdę sporo.