Kummeli gra maszynowa za darmo

Jeśli chodzi o gry maszynowe zaprezentowane przez Play N’ Go, to możecie być pewni, że uzyskacie doświadczenie całkowicie unikatowe a u nas do tego za free.

Tak też jest w przypadku Kummeli, czyli gry kasynowej zaprezentowanej przez to studio deweloperskie. Na co dokładnie możecie liczyć?

Znajdziemy tam 5 bębnów, 3 rzędy do gry a także 20 zwycięskich układów, które w maksymalnej odsłonie zagwarantują 500 żetonów. Skupcie się zatem na tej charakterystycznej grafice symboli oraz tła, jak również dźwiękom, które towarzyszyć będą rozrywce, być może nawet przez najbliższe godziny.

Nie będzie dla was zaskoczeniem, że Play N’ Go zagwarantowało możliwość rywalizacji przy pomocy wirtualnej waluty. Zapewni to opcje testowania, sprawdzania symboli, jakie tam występują (a jest ich kilka) czy samego mechanizmu, bazującego na dolnym panelu czy spisie wszystkich układów, jakie zapewniają wam wygrane na dłuższą metę.

Kummeli oparte jest na fińskim programie telewizyjnym (właściwie to show w formie serialu). Całość jest niezwykle prosta i choć procent zwrotu do gracza [popularne RTP – przyp.red] nie jest podane do wiadomości publicznej, to wiemy, że można tu mówić o samej przyjemności i współczynniku co najmniej na poziomie normy.

Znajdziecie tam podwójną gitarę, Jokera, postacie z serialu, nawet proce i czerwoną różę, a także hełm.

Jest… zaskakująco?

To zobaczcie cały szalony zestaw!

Kummeli

2.5/5
Kummeli gra maszynowa za darmo