Kości gra online w kasynie Casinia

Casinia jest jednym z tych kasyn, które niedawno pojawiły się na rynku. Z pewnością przemawiają za nim dobre opinie, atrakcyjne bonusy dla nowych i stałych graczy jak i również szeroka dostępność gier. Z pewnością można wiele pisać o tym kasynie. Nas jednak najbardziej interesować będzie gra w kości. Dla wielu osób nadal jest to jedna z najbardziej ulubionych gier hazardowych, dlatego nie dziwi nią zainteresowanie w kasynach internetowych. Jak zatem wygląda gra w kości w kasynie Casinii?

Dołącz do grona miłośników gry w kości Vegas Craps

Vegas Craps w Casinia

Casinia pod tym względem niewiele się różni od innych mniejszych kasyn internetowych. W jej ofercie możemy znaleźć kilka produkcji, które polegają na samej grze w kości lub też swą związane z popularnymi sześcianami do gry. Jednym z najchętniej wybieranych tytułów należy Vegas Craps. Jest to standardowa gra polegająca na rzucie 2 kośćmi. Spotkamy się tutaj z klasycznym stołem do gry, na którym umieszczono pola do obstawiania zakładów. Gra jest niezwykle prosta i możemy w niej wybierać zarówno zakłady z mniejszym jak i większym ryzykiem. Do tego dochodzą oczywiście same żetony, które będą decydować o kwocie wygranej. To idealne wyjście zarówno dla doświadczonych graczy jak i tych, którzy dopiero zaczynają swą przygodę z kośćmi. Vegas Craps to propozycja dla każdego miłośnika gry w kości. Warto przy tym pamiętać, że Casinia oferuje nam opcję gry za darmo.

Nie jest to jednak wszystko, co Casinia nam oferuje. Spośród gier dostępnych w ofercie tego kasyna wymienić możemy Dice High, Dice and Roll, More Dice and Roll czy też Royal Roller. Są to automaty online, które nawiązują tematycznie do gry w kości. Owe 4 video sloty wykorzystują symbole kości jako elementy bonusowe w grze na bębnach lub też jako samą grę bonusową, gdzie można wygrać znacznie większe pieniądze. Również i tu możemy bezpłatnie wypróbować wspomniane gry.

Casinia to miejsce, w którym znajdziemy kilka gier związanych z kośćmi. Nie jest to zbyt bogata oferta, jednak powinna być dla wielu osób wystarczająca.