Kalendarz świąteczny Bet-At-Home 2018

Oferta świąteczna z kasynem bet-at-homeKalendarze świąteczne to jedna z ciekawszych i przyjaźniejszych promocji, na jaką można trafić w sieci. Ten okres Bożonarodzeniowy jest zatem czymś, na co warto czekać. Jak poinformowało za pośrednictwem swojej strony bet-at-home, gracze mogą tu liczyć na prawdziwie adwentowy kalendarz, który zapewniać będzie konkretne zestawy nagród każdego dnia. Wystarczy się zarejestrować i zalogować na swoje konto. Cały ten proces będzie trwał nie więcej niż dwie minuty, a zainteresowane osoby od razu mogą przejść do dalszych działań i walczyć o wymarzone pieniądze i inne profity. Codzienne wyzwania startują o godzinie 00:00 i kończą się dokładnie o 23:59. Przed lub po podanym terminie nie ma możliwości wzięcia udziału w dziennej rywalizacji. Nie ma się jednak co martwić, zaraz po niej uruchamiana jest kolejna!

Kasyno online bet-at-home kusi nie tylko świetną inicjatywą adwentową, ale też wielkim losowaniem, które odbędzie się w Wigilię, dokładnie 24.12.18. W tym czasie jedna wylosowana osoba otrzyma specjalny bonus, który będzie ekskluzywna wycieczka do Chamonix, warta 5 000 euro! W skład tego prezentu wejdzie nie tylko przelot do Genewy i transport na miejsce, ale też cztery noclegi ze śniadaniem w ekskluzywnym hotelu. Do tego 3-dniowe karnety narciarskie, sprzęt wraz z butami i kaskami, a także kompleksowe ubezpieczenie. Co ważne, taka wycieczka może być wymieniona na inną z oferty biura podróży z którym bet-at-home współpracuje.

Kalendarz adwentowy tej marki to nie lada wyzwanie i wielkie profity. Czekają na was doładowania gotówkowe, darmowe spiny w różnych slotach oraz inne bonusy w formie gadżetów. Akcja trwa aż do końca tego roku kalendarzowego.


Najnowsze promocje w kasynie