Jolly Roger maszyna wrzutowa online za darmo

Jolly Roger to bardzo prosta gra wrzutowa online o nieskomplikowanej szacie graficznej. Rozgrywka jest tu równie banalna, a to przecież dobra zachęta. Zresztą możecie sprawdzić sami poniżej w trybie za darmo.

Nie zawsze lubimy pogoń za technologią i trudne maszyny wrzutowe online. Play N’ Go zadbało, abyśmy dostali produkt, który prostszy być już nie mógł. A do tego utrzymany w klimacie piratów! Naturalnie mamy tu standardowy wygląd 5 x 3 (czyli bębny i rzędy), a do tego aż 15 płatnych linii. Możecie być solidnie zaskoczeni widząc jackpot w wysokości 10 000 żetonów. Jest większy niż w większości tytułów tego studia, co w kontraście do grafiki daje nam… coś co musimy spróbować.

Jolly Roger urzeka także symbolami. Są to armaty z okrętu, skrzynie ze skarbami, złote amulety, diamenty, piraci z przepaską na oko czy skrzyżowane szable. System jest oczywiście intuicyjny, ale sprawdzicie go przy pomocy waluty wirtualnej. Oznacza to, że nie musicie mieć żadnego konta ani składać depozytów. Takie testowanie sprzyja poznaniu gry, co jest ważne w momencie, gdy chcecie się upewnić, czy warto inwestować.

Mimo prostej szaty znajdziemy tam grę bonusową. Aktywowana pozostaje dzięki symbolom skrzyni. Musi być ich min 3. Gracze wówczas odkrywają lepiej płatne lokacje. Do tego szukamy także części mapy, która odkrywa następną premię. Jackpot wygrywany jest z kolei dzięki ikonom Wild.

Jolly Roger

2.3/5
Jolly Roger maszyna wrzutowa online