Jak wygrać na automatach Playson

Automaty od Playson to bardzo popularny produkt, po który chętnie się sięga. Każdego dnia na rozrywkę decydują się tysiące graczy z całego świata. Nie ma w tym zresztą żadnego zaskoczenia, dzięki ciekawym rozwiązaniom i takim propozycjom jak Art of the Heist, Bumper Crop, Gold Rush czy Dracula’s Family stale zyskuje na popularności. W tym artykule chcemy z wami porozmawiać o jednym z najczęściej zadawanych pytań. Jak wygrać na automatach kasynowych od Playson? Czy to w ogóle możliwe?

Jak wygrać na automatach Playson

Jak wygrać na automatach od PlaysonBardzo często słyszy się o podejmowaniu prób oszustwa czy też szukania strategii w grach. Już na samym początku chcemy jednak zaznaczyć, by wobec takich zagadnień przechodzić szerokim łukiem, jak najdalej. Wszystko oczywiście za sprawą odpowiedniego stwierdzenia: wszystkie wideo sloty od tego studia mają ściśle określony system i mechanizmy. O tym jak często wygrywamy decydują tzw. Współczynnik RTP czyli rate to player. Jest to procentowy wskaźnik zwrotu inwestycji i szansy na wygraną, który wynosi zwykle ok. 95%. Oczywiście im jest on większy, tym częściej będziecie wygrywać. Im mniejszy, tym szanse te topnieją, aczkolwiek zwykle potencjalnie gwarantują jeszcze większe nagrody pieniężne. W niektórych grach wygrać można od kilkuset euro nawet do kilku czy kilkunastu milionów przy jednym tylko spinie.

Jak zatem wygrać na automatach Playson? Zasada jest bardzo prosta, trzeba po prostu grać. W pierwszej kolejności, jeśli zależy wam po prostu na tym, by dopasować do siebie grę, poznajcie ich współczynniki RTP. Im większy, tym lepiej. Część z tych pozycji wykracza nawet ponad 97%, co samo w sobie jest ciekawe, szczególnie, że niektóre spiny mogą się okazać bardzo owocne. Poniżej podamy wam kilka funkcjonalności dedykowanych, które ogólnie wpływają na poziom zadowolenia i fakt, że możecie wygrać tak po prostu więcej. Na ich podstawie jeden spin zapewni dużo szczęścia, nawet jeśli zagrany będzie za minimalną stawkę. To również czynnik o którym musicie pamiętać: sami wybieracie za ile gracie i dlaczego. To ukłon tak stronę graczy, którzy nie lubią lub nie mogą inwestować zbyt wiele, ale też do tych, którzy chcą by jeden spin warty był przykładowo 100 euro.

Dostępne symbole w grach wpływające na wygraną

Symbole Wild: Bardzo pomagają w zwycięstwie. Są to symbole, które pojawiają się często tylko na środkowych bębnach, które odpowiadają za wymianę innych znaczków z planszy, by spróbować raz jeszcze osiągnąć zadowalający rezultat. Za to rozwiązanie nie trzeba dodatkowo dopłacać, jest uruchamiane automatycznie gdy na planszy pojawia się co najmniej 1 (czasem od trzech) symboli specjalnych. Taka faza re-spin jest bardzo ceniona i chętnie się na nią poluje.

  • Scatter: Takie znaczki są często kwintesencją. Mają wiele funkcjonalności i praktycznie zawsze będą inne. Z jednej strony mogą uruchomić darmowe spiny, z innej dodatkową grę bonusową. Mają też swoją witalną funkcję, którą najczęściej są mnożniki wygranych czy tez po prostu – powiększenie wygranej. Scattery są szalenie cenione i będą dostępne praktycznie w każdej grze, która wykorzystuje nowoczesną mechanikę, co akurat w Playson jest dość powszechne.

  • Free Spins: Inaczej darmowe spiny. Jest to faza, która aktywowana jest przez wspomniane wyżej Scattery, ale czasem działają też odrębnie. Wówczas na grafice pojawia się stosowny napis. Ich ilość jest różna od jednego nawet do kilkudziesięciu sztuk. Często gry dopuszczają stackowanie, czyli łączenie spinów tak długo, jak to tylko możliwe. W tej fazie gracie całkowicie za darmo, za taką stawkę z jakiej korzystaliście w momencie wykręcenia, które dało wam nagrodę. Same spiny można też otrzymywać w ramach promocji, co jest bardzo popularnym i pożądanym bonusem.

  • Gry bonusowe: To one odpowiadają zwykle za najwyższe wygrane. W tym momencie przechodzimy do gry dodatkowej, która uruchamiana jest na podstawie wylosowania zwykle trzech jednakowych znaków, sygnowanych nazwą BONUS. Na tej podstawie zyskacie autentyczną, nową przygodę. Może to być polowanie na wampiry czy też strzelanie rzutów karnych, w zależności od wideo slota. W przypadku Playson popularnym wyborem jest Hugo Goal, który idealnie obrazuje ten temat. Wystarczy strzelić, by uruchomić mnożnik i dodatkowo wygrać kilkaset euro.
  • Jackpot: Jackpoty często oznakowane są odrębnie. Pokazują się sporadycznie, ale jednocześnie dają możliwie największą wygraną. W przypadku rozwiązań progresywnych mowa nawet o setkach tysięcy i więcej. Jak wygrać u Playson duże pieniądze? Właśnie za ich pomocą.

  • Hazard/Gamble: Jest to opcja hazardu, która często aktywowana jest przy każdej wygranej. Na jej podstawie macie sposobność do wyboru często jednej z dwóch kart, czerwonej lub czarnej. Jeśli traficie, a macie na to dokładnie 50%, wasza ostatnia wygrana jest podwojona. Spore ryzyko, ale duże pieniądze w grze.

Jak widzicie wyżej, wymieniliśmy kilka aspektów, które wpływają na powiększenie swoich szans na sukces, często bardzo duży. Pamiętajcie jednak, że do wideo slotów nie ma absolutnie żadnych strategii, a próby oszustwa zawsze będą karane. Gry mają losowe mechanizmy, których nie da się złamać i oszukać, dzięki czemu z jednej strony rozrywka jest ciekawsza, z drugiej bardziej losowa, co z kolei sprzyja… cóż, sprzyja każdemu, bo wszyscy mamy dokładnie równe szanse. Jeśli zatem chcecie próbować swoich sił, zróbcie to już teraz.

Jak zwiększyć szansę na wygraną?

Jak zwiększyć szansę na wygraną?Wygrywać można także na bazie dwóch innych, prostych stwierdzeń. Pierwszym z nich jest… praktyka. Im więcej gracie, tym lepiej będzie wam wychodził cały proces. Co prawda gry w stylu wideo slotów są w pełni losowe i RTP nie da się oszukać, tak bez wątpienia pełna znajomość zagadnień widocznych w tytułach jest pomocna. Uczycie się też wszelkich rozwiąząń i każdego pozytywnego zagrania, co owocuje na dalszym etapie samej przygody.

Drugim pomysłem jest gra w trybie demo. Takie działania przewidziane są niemalże na każdym kasynie i wszędzie tam, gdzie znajdują się gry Playson. Pomysł jest o tyle ciekawy, że nie wymaga od gracza żadnych dodatkowych zobowiązań wobec dewelopera i kasyna. Oznacza to, że nie trzeba się rejestrować, nie ma też konieczności dokonywania żadnej wpłaty. Takie zagranie pozwoli wam na doskonałe poznanie gry, a jednocześnie nie poświęcicie temu żadnych środków finansowych.Jak zatem widać, pokonanie automatów Playson jest możliwe. Wymaga jednak pełnej znajomości tematu. Czasem konieczne jest też zwyczajne szczęście. Od dawna wiadome jest, że rekordy Guinessa w najwyższych wygranych można pobijać grając tylko jednego spina. Tylko tyle! Nie zwlekajcie zatem, poznajcie się z grami jak Gold Rush, Bumper Crop, Dracula’s Family czy seria Down the Pub i innych gier klasycznych. Efekty was zaskoczą, a przecież nie wygrywa się siedzeniem na kanapie. Chociaż… w tym przypadku…