Jak wygrać na automatach Booming Games

O automatach Booming Games dobrze jest wiedzieć. Studio deweloperskie stara się bowiem dostarczać produkty, które swoją jakością pokazują nam dokładnie, jak powinno wyglądać współczesne kasyno internetowe. W naszym artykule chcemy sprawdzić wybrane gry oraz odpowiedzieć na pytanie, jak wygrywać w tych wideo slotach. Trzeba jednak sumiennie zaznaczyć już na początku, że nie istnieje żadna strategia, która będzie wam gwarantować sukces od A do Z. Gry tego typu bazują na całkowicie losowych mechanizmach. Są do tego licencjonowane i sprawdzane na bazie milionów zakręceń. W ten sposób istnieje tylko kilka podpowiedzi, które możemy wam odpowiednio rozpisać. Za ich sprawą zyskacie jednak solidne podwaliny do tego, by spisywać się lepiej i konkretniej. Zachęcamy zatem do lektury i życzymy wam wielkich wygranych w najciekawszych pozycjach tej marki. A jest w czym przebierać…

Jak zwiększyć szansę na wygraną na automatach Booming Games

Jak zwiększyć szansę na wygraną na automatach Booming GamesKażda z gier Booming Games ma swoje wewnętrzne RTP. Oznacza to Return To Player, czyli zwrot do gracza. Oznacza się go procentowo jako zwrot inwestycji za każdy rozegrany spin. W praktyce zatem, jeśli gracie po 1 złoty za obrót, a zagracie ich tysiąc, łącznie na waszych kontach powinno być (przy RTP 95%) aż 950 złotych. Naturalnie w praktyce różnie z tym bywa, bowiem gra może sprawić, że przegracie 10 zakręceń z rzędu, równie dobrze, jak i dziesięć wygrać. Czasem okaże się z kolei, że zagracie mocne rozdanie, wygracie jackpota i ten jeden spin okaże się wart więcej niż pięćdziesiąt poprzednich. To jedna z opcji. Dlatego też, jeśli pytacie nas, jak wygrać na automatach, odpowiadamy bardzo jednoznacznie – czasem wystarczy po prostu wybierać gry z najwyższym RTP. Istnieją sloty w których czynnik ten jest niższy niż 90%, ale są też takie, które mają niemalże 100% zwrotu. Co prawda nie są to akurat gry Booming Games, ale zależność pozostaje raczej ta sama. Taka pomoc jest dość znacząca, bowiem duże RTP oznacza częstsze wygrane, co także może wpływać na możliwość wygrywania większych kwot. Znacznie wydłuży to rozgrywkę i pozwoli wam realnie zagrozić kasynu w zakresie wygranej kasy. To również pomocnik przy promocjach. Jakby nie patrzeć, każdy bonus dla graczy ma określone warunki i zasady. Za ich sprawą dowiecie się, ile razy należy obrócić środkami, by je potem wypłacić. Stąd też duże RTP pozwoli wam szybciej wywiązać się z tych ustaleń.

Drugim czynnikiem kluczowym naszym zdaniem będzie… trening. Mamy przez to na myśli wirtualne żetony, które są dodawane do wideo slotów. Takie żetony są w pełni fikcyjne i nie wiążą się z walką o prawdziwe pieniądze. Nie wymagają od was zresztą rejestracji i zakładania konta gdziekolwiek. Jednocześnie będziecie mogli otworzyć grę i sprawdzić ją pod każdym możliwym kątem. Nauczycie się zwycięskich układów, poznacie mechanizmy i opcje dodatkowe jak chociażby free spiny czy Wild lub Scatter. Każda z tych opcji jest cenna z punktu widzenia gracza, dlatego nie warto jej omijać. Tryb DEMO, jak się o nim mówi, jest kompletny. Doświadczenie w nim zdobyte pozwoli wam znacznie lepiej wdrożyć się w późniejszą grę, którą spotkacie na stronach. Gry Booming Games są różnorodne, dlatego uczenie się każdej z tych, które chcielibyście poznać bliżej, jest ważne i cenione.

Co może wam jeszcze pomóc w wygraniu?

Co może wam jeszcze pomóc w wygraniu?Oczywiście promocje. Jest ich wystarczająco dużo, by każdy znalazł coś dla siebie. Inna sprawa, że większość z nich jest mocno wartościowych i pomoże wam w rywalizacji na stałe. O ile bonus powitalny przyznawany jest tylko raz, tak doładowania gotówkowe, darmowe spiny czy cashback, możecie zyskiwać praktycznie co tydzień. Biorąc pod uwagę, że dodatkowa kasa czy też free spiny na ulubione sloty są cenne, a wy nie musicie za nie płacić, będzie to ciekawy system, który na pewno poznacie. To idealne zresztą rozwiązanie dla osób oszczędnych, zwłaszcza, że niektóre marki dodają obroty do rejestracji i nie wymagają od graczy nawet prostego i minimalnego depozytu. Taka zachęta jest ceniona i ważna, zwłaszcza, że daje wam bardzo realną szanse na to, by zbudować sobie podstawowy kapitał, za sprawą którego potem podejmiecie kolejne wyzwanie gotówkowe. Pokonanie Booming Games będzie łatwiejsze. Musimy jednak wiedzieć, że, jak już wspomnieliśmy na początku, nie ma dokładnych strategii, które zapewnią wam sukces. Bez względu na to, jak poznacie dane gry, te zawsze będą losowe. Trzy składniki pomocne w zmaganiach nie zapewnią sukcesu, ale jeśli nastawiacie się właśnie na niego, dobrze jest korzystać ze wszystkich, nawet jednocześnie, co jest tu przecież możliwe, zaczynając od treningu przez tryb demo.

Podsumowanie

Booming ma też kilka gier bardzo wartościowych z punktu widzenia potencjalnych stawek. Z jednej strony możecie grać za 0,01 żetonu od obrotu, z drugiej zyskacie jackpoty, jak chociażby w Boom Shakalaka, które zresztą opisuje się… Catpot! Do tego dochodzą inne pozycje, w tym VIP Filthy Riches, Cheeky Monkeys, Crazy Bananas, Show me the Mummy, Barnyard Twister, Sugar Skulls, Feng Shui Kitties czy Lava Loca. Każda z tych gier ma swoje odrębne systemy i ich poznanie może być czasochłonne. Dobrze jest jednak wybrać te, które oferują mocne przeliczniki. Trzeba wiedzieć, że niektóre z nich dadzą wam więcej niż 500x pokaźniejszą wygraną w stosunku do zakładu. Osoby, które celują zatem w grube pieniądze będą tu zadowolone. Jeśli z kolei preferujcie klasyki i liczy się dla was szybka rozgrywka, wygranie z marką może ułatwić taki tryb jak chociażby Gamble, który pozwoli podwoić każdy wygrany spin.