Immortal Romance - ulubiona maszyna online od QuickFire

Daj się ponieść emocją i gorącemu romansowi

Chcielibyśmy zaprezentować wam niezwykle popularną i cenioną grę od studia deweloperskiego QuickFire. To slot, który w momencie wejścia na rynek sprawił sporo zamieszania, dlatego też bez wątpienia dobrze jest zwrócić na niego uwagę. Co bardzo ważne, wszyscy zainteresowani mogą go przetestować całkowicie za darmo. Wszystko to za sprawą systemu Demo Credits. Opiera się on w całości na tym, iż użytkownik może natychmiastowo wybrać ilość typowanych linii i zagrać poprzez przycisk „Spin”. Nie ma przy tym konieczności rejestracji, a także składania jakiegokolwiek depozytu, nawet takiego o minimalnej wartości. Tytuł dostępny jest od ręki i nie ma w tym zakresie ograniczeń. Naturalnie nie zwyciężycie w ten sposób prawdziwej gotówki, ale nie to będzie tu najważniejsze, nieprawdaż? Zapraszamy do krótkiego materiału poglądowego, który wprowadzi was w świat Immortal Romance, czyli niezwykłego polowania z wampirami.

Immortal romanceSama gra od QuickFire (czyli studio podległe bezpośrednio Microgaming) oparta jest na systemie 5x3, czyli pięć kolumn i trzy rzędy. Na dole planszy znajdują się pola: wglądu w zwycięskie układy, liczba posiadanych przez was żetonów, a także wartość linii, maksymalny zakład i przycisk spinowania. Do samej gry oddano znaczki karciane, czyli od 9 do Asa. Wyglądają bardzo ładnie, jak całe Immortal Romance. Grafika odgrywa tu niezwykłą rolę i jest to niepodobne do studia, które tytuł stworzyło. Taka zajawka powinna być dla was dodatkowo motywująca. Poza takimi znakami, znajdziecie tam również stare zwoje, posiadłość, i czterech wampirów, z czego dama ubrana na czerwono będzie najlepiej płatna. Do tego dochodzą dwa arcyważne symbole: Scatter oraz Immortal Romance. Pierwszy daje darmowe spiny do wykorzystania w grze, drugi z kolei podmienia znaczki z mapy a także podwaja potencjalne wygrane. Dodatek Wild Desire wszystko tylko dodatkowo podkreśla, a pieczara free spinów wygląda dość… przerażająco? Polujcie na wampiry i przekonajcie się, jak dobrze można dzięki nim zarobić. Taki slot to prawdziwy rarytas dla każdego gracza, młodego i zaawansowanego.

Gorąco polecamy zagrać, szczególnie, że Immortal Romance należy do grona gier popularnych, po które sięga setki tysięcy osób każdego roku. Jest to twór, który doskonale sprawdził się w Europie i którego szkoda pomijać. Osiągane sukcesy jasno pokazują, że powinniście próbować. Nie zwlekajcie zatem, szczególnie, że tytuł jest praktycznie w każdym kasynie, które współpracuje z Microgaming i QuickFire, co jedynie czyni sprawę łatwiejszą. Potencjalne wygrane są tu wciągające, aczkolwiek nie ma co ukrywać, że wielkim atutem rozwiązania będzie przede wszystkim motyw przewodni, który wciąga czasem nawet na dziesiątki godzin, co może się też przeistoczyć w pokaźne nagrody pieniężne.