Hot Choice - ulubiony slot online od Amatic

Hot Choice to jeden z klasyków, wyprodukowanych przez studio deweloperskie Amatic. Jeśli tylko traficie na stronę gry, od razu przywita was głośna muzyka z końca ubiegłego wieku. To ciekawe doświadczenie, które w bardzo fajny sposób łączy klasycznego jednorękiego bandytę z nowinkami technologicznymi, które ten deweloper stara się implementować do swoich produktów. Hot Choice jest wciągającym slotem, który w tym krótki artykule opiszemy naszym czytelnikom. Czeka potężna przygoda i jeśli jesteście fanami owocówek, będzie to pozycja warta uwagi i podjęcia swoich prób. Wygrać można bardzo pokaźne pieniądze, a do tego dochodzi tak zwyczajnie – wciągający, kolorowy układ jakiego nie można pominąć.

Zagraj w klasyczną owocówkę

Hot choice klasyczna owocówkaTen wideo slot to prawdziwa perełka w ofercie Amatic. Bazuje na przyjętych i oryginalnych symbolach owoców, które są specjalnością tego producenta. Znajdziecie tu zatem pomarańcze, cytryny, arbuza, winogrona i wiśnie, ale też symbole premiowe, znacznie lepiej płatne w ostatecznym rozliczeniu. Najbardziej opłaca się tu sięgać po siódemki, które przy pięciu trafieniach zapewnią nawet 5 000 żetonów. Hot choice jest tu prezentowany jako Scatter, który mnoży wyniki i… daje dodatkowe darmowe spiny. Bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem tego pomysłu jest to, że będą one w takiej samej wartości jak wasze ostatnie zagranie, dzięki czemu spodziewać się można naprawdę pokaźnych kwot. Macie trzy opcje wyboru przy premii Hot choice. Są to spiny w ilości 6, 10 i 15. Każda wartość ma inne mnożniki, odpowiednio są to 9, 5 i 3. Wszystkie rozwiązania mają swoje atuty, ale deweloper zdecydował, że to jedynie gracz będzie odpowiadał za wybór.

Plansza pokazuje nam duże logo w górnej części, a także zwycięskie układy po lewej i prawej stronie. Jest ich łącznie 10. Jeśli chcecie poznać rozwiązanie, wystarczy przejść do menu lub najechać na cyfrę i pokazać jak wiedzie linia, która daje ostateczny sukces. W dolnej części klasycznie zamieszczono podstawowe przyciski rozruchu, gry automatycznej, ale też wyjścia, zakładu i gamble, czyli hazardu. To właśnie to rozwiązanie pozwala podwajać potencjalną wygraną. Dzięki wszystkim bonusom, które zostały tu zaimplementowane, dzięki Hot Choice możecie w jednym tylko zagraniu sięgnąć po 1 500 000 żetonów, co w przeliczeniu na prawdziwą gotówkę odda wam koszmarnie dużo pieniędzy.

W grę od Amatic możecie oczywiście pograć całkowicie za darmo, za co odpowiada systemowa fikcyjna gotówka. To nieprawdziwe pieniądze, które służą do treningu i poznania mechanizmu zaimplementowanego w grach. Są nieograniczone czasowo i ilościowo, nie wymagają też zakładania konta ani składania depozytów. Na tej podstawie poznacie pełnie możliwości gry, do czego z tego miejsca zachęcamy wszystkich pełnoletnich graczy kasyn.